Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Planetaire extruderingslijn met dubbele wand voor buis met een diameter van 32-1600 mm
| Diameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Output: | 100-2000 kg/u |
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Online dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met stopcontact online en planetair snijden
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
|---|---|
| Toesteltype: | Spiraalvormig Toestel |
| Output: | 100-2000 kg/u |
PE/PP/PVC dubbelwand gegooide pijplextrusielijn met 38CrMoALA schroefmateriaal en Siemens motor
| Specificatie: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Product Type: | Pipe-extrusielijn |
| koelweg: | Waterkoeling |
Geavanceerde Liquor Steel Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn Met Helical Gear En Belling-on-line Expansion Mode
| golfkarton: | Dubbele wand beklede pijp en stopcontact online |
|---|---|
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
PE/PP/PVC de enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Pijplengte: | 6m of zonodig |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 12mm - 1200mm |
| Materiaal: | PE PP PVC |
PE Lijn die van de de Pijpuitdrijving van pvc de Enige Muur Golfmachine maken
| Productiecapaciteit: | 600kg/H |
|---|---|
| Vervoerpakket: | Houten |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Dubbele Muur Golf de Pijpproductielijn van pvc/Extruderhoge snelheid
| Schroefontwerp: | Single-screw |
|---|---|
| Verwerking Type: | golfpijpuitdrijving |
| spanning: | 220v-440v |
Siemens PLC HDPE dubbelwandige golfpijp extrusielijn 500-2000 kg/u
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
|---|---|
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
| Trademark: | HUASU |
Plastic van de de Pijpuitdrijving van pvc Enige Muur Golf de Lijnmachine 16-25 Mm
| Haven: | Qingdaohaven |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 300 reeksen/jaar |
| Type: | Pijpextruder |
De Uitdrijvingslijn van de polyethyleen Dubbele Muur Golfpijp
| Buitendiameter: | 40mm1500mm |
|---|---|
| Snelheidstype: | Hoge snelheid |
| Output: | absoluut hoge output |

