Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
110mm de 160mm Dubbele Muur Golfinstallatie van de de Uitdrijvingsmachine van de Pijpproductielijn
| Modelleer nr.: | SBG 250/SBG 315 |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 110 160 200 250 |
| Capaciteit: | 400KG/H |
63 mm dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
|---|---|
| Productsoort: | Linies voor het uitstoten van golvende buizen |
| Min Pijpdiameter: | 63 mm |
32-1600 mm doorsnede Dubbelwand golfdraad extruderingslijn met Siemens elektrische onderdelen en water- of luchtkoeling
| Productieervaring: | 23 jaar |
|---|---|
| koelweg: | Water- of luchtkoeling |
| Pijpwaaier: | ID63 - OD1600mm |
ID63-OD1600mm Dubbelwand gegooide pijplextrusielijn met een maximale buisdiameter van 1600 mm en water- of luchtkoeling
| Op maat: | Op maat |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| Pijpwaaier: | ID63 - OD1600mm |
Op maat gemaakte dubbele wand gegolfde pijplijnproductielijn voor op maat gemaakte klantvereisten
| Product Type: | Linies voor het uitstoten van golvende buizen |
|---|---|
| Hoofdelectrics: | Siemens/Schneider |
| Aangepast: | Aangepast |
PE pp van de de Pijpuitdrijving van pvc van de de Lijn Dubbele Muur Golfpijp de Uitdrijvingsmachine
| Exportmarkt: | Globaal |
|---|---|
| Grootte: | zonodig van 20mm1200mm |
| Vervoerpakket: | De uitvoer Standaardverpakking, Houten Geval |
400-500kg/h dubbele Muur Golf de Machineproductielijn van de Pijpuitdrijving
| Model: | SBG 600H |
|---|---|
| Lijnsnelheid: | snelle snelheid |
| Vormblokken: | 36 paren |
De dubbele Muur plooide Pijpproductielijn/Golfpijp Makend Machines
| Functies: | beschikbare bedbladen |
|---|---|
| Producttype: | plooi pijpmachines |
| Omvormer: | De Frequentiecontrolemechanisme van Siemens |
Geautomatiseerde dubbelwandige golfpijp extrusielijn voor aangepaste en malblokproductie
| Voordeel: | Makkelijk te bedienen |
|---|---|
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Materiaal: | Polyethyleen met hoge dichtheid (HDPE) |
Siemens HDPE Dubbelwandige Golfbuis Extrusielijn 500-2000 kg/u
| Capaciteit: | 500-2000 kg/h |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Temperatuurregeling: | Siemens |

