Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Pvc geavanceerde dubbele wand gegolfde pijp productielijn voor een soepele werking
| Oorspronkelijke plaats: | China |
|---|---|
| Max. Uitvoer: | Op maat |
| Totaal vermogen: | Aanpasbaar |
Volledig In elkaar Grijpend Systeem voor de Productie van Enkelwandige Gegolfde Pijp voor Pijpdiameterbereik 32mm - 1600mm
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
|---|---|
| Uitvoer: | 60-2000 kg/uur |
| Plastic verwerkt: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Pressure Water-Cooling and Low Energy Consumption
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Aanpasbare dubbelwandige golfpijpextrusielijn met aluminiumlegering matrijsmateriaal en Schneider-schakelaar
| Motor: | Siemens |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik: | 32 mm-1600 mm |
| Materialen: | PE/PP/PVC |
36/38 Paren Vormen Dubbelwand Gegooid Pipe Extrusie Lijn Met Een Hoog Output En Siemens Elektrische Onderdelen
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Op maat: | Op maat |
| Schroef met loop: | Hardheid van de schroef HV>740 |
Precieze dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn met Siemens contactor en automatische werking
| Elektrisch: | Siemens |
|---|---|
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
Diameter 32-1500 mm Productielijn voor dubbelwandgewalste buizen met 38CrMoALA schroefmateriaal
| Pijpdiameter: | 32-1500 mm |
|---|---|
| Schroefmateriaal: | 38CrMoALA |
| Kleur: | Wat het verzoek van de klant betreft |
PP / PE / PVC-materiaal Dubbele wand golfdraadbuis extrusielijn Automatisch
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
Dubbele wand gegolfde buis extrusielijn met Siemens Inverter elektrische componenten
| PLC's: | Siemens |
|---|---|
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
| Diepte van het nitrideren van vaten: | 00,7 mm |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 0,4 ∼0,7 mm nitridering Maximale buisdiameter 1600 mm
| het vormen van machine: | 1 set |
|---|---|
| Buitentijdsdiameter: | 40 mm-1600 mm |
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |

