Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
2050mm van de de Muur Enige Muur Golfpijp van pvc Dubbele van de de Uitdrijvingslijn Hoge de Productiesnelheid
| Pijpdiameter: | 1025mm |
|---|---|
| Installeer macht: | 40kw |
| Lijnsnelheid: | 8-10m/min |
Aanpasbare en duurzame dubbelwandige golfpijpextrusielijn voor drainagebuizen / ondergrondse rioolbuizen / elektrische kabelbuizen
| Voltooide producten: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
|---|---|
| functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine with Siemens PLC Screen Touch and Planetary Cutting for 6m or Customized Pipe Length
| Buislengte: | 6m of aangepast |
|---|---|
| Extrudercontrole: | door PLC van Siemens het Schermaanraking |
| Garantie: | 1 jaar |
Conische Twin-screw Extruder Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn voor Soepele Verwerking
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
HDPE Dubbelwandige Golfbuis Extrusielijn 32-1600mm
| Customized: | Customized |
|---|---|
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
| Material: | HDPE/PP |
Luchtkoeling en waterkoeling Dubbele wand golfdraadbuis-extruderingslijn met een enkele schroef-extruder
| Model: | Extruder met enkele schroef |
|---|---|
| Applicatie: | Pijpproductie |
| Maximale uitgang: | 60-2000 kg/h |
Watergekoelde vorming van dubbelwandige golfpijp extrusielijn met pijpdiameterbereik 32-1600mm
| Hoofdmotor: | Siemens beide |
|---|---|
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
Dubbele schroef dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn met vacuümvorming en 20CrMnTi versnellingsmateriaal
| Schroefdiameter: | 32 mm-200 mm |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge snelheid |
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
PE Double-Wall Golf van de de Lijnpp pvc Golfpijp van de Pijpuitdrijving de Uitdrijvingslijn
| Automatische Rang: | volledig automatisch |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
De euro Standaard Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/HDPE/de Pijpmachines van pp/pvc-
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |

