Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
De Uitdrijvingslijn sbg-800 Ce ISO9001 van de hoge snelheids Dubbele Muur Golfpijp
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Motor: | Siemens |
HDPE/de Dubbele Muur van pp/van pvc plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/Machines Hoge Output
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
Automated Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Vertical or Horizontal Corrugator and Customizable Colors
| Kleur: | Wat het verzoek van de klant betreft |
|---|---|
| Vatschroef: | Hardheid van schroef HV> 740 |
| Automatisch cijfer: | Automatisch |
De dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving, het Ponsenmachine van het Hoekstaal Hydraulische Gat
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Krachtbron:: | HYDRAULISCH |
| Macht (w): | 7.5KW |
De duurzame Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving voor Hardware Opzettende Gaten/Automatische Ponsenmachine
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| Voltage: | 380V of aangepast |
| Machinetype: | De Verwerkingsmachine van het aluminiumvenster |
HDPE pp Dubbele Muur Golfpijpproductielijn 350kg/H
| Vormen: | Matrijzenhoofd, vormblokken, waterkoker |
|---|---|
| Extruder: | SJ 90/33 |
| L/D: | 33/1 |
De plastic HDPE Machine van de de Pijpuitdrijving van pvc Dubbele Muur Golf
| Verwerkt plastiek: | PVC, PP, PE |
|---|---|
| L/D: | 30:1 |
| Pijpwaaier: | 875mm 75160mm |
Pp-PE van de de Pijpuitdrijving van pvc de Enige Muur Golfmachine van de de Lijn Plastic Pijp
| Overeenkomstensysteem: | Volledige Intermeshing |
|---|---|
| De Structuur van het schroefkanaal: | Diepe Schroef |
| Uitlaat: | GEEN Uitlaat |
De plastic 932mm Enige Muur Golfslang die van de de Lijnbuis van de Pijpuitdrijving Machine maken
| Producttype: | Plastiek Golfpijp |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Schroef & Barral-Materiaal: | 38CrMoAl, Bimetaal, Stikstofbehandeling |
Automatische productielijn voor dubbelwandige gegolfde buizen
| Gebruik: | watervoorzieningsleiding,elektrische drainage- en drainagepijpleiding |
|---|---|
| type: | Doppelwandsgolfbuizen-extrusielijn |
| Capaciteit: | 8-15 kg/uur |

