Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Duurzame constructie Dubbelwand golfdraadbuis-extrusielijn met volledig verweven aansluitingssysteem
| Overeenkomstensysteem: | Volledige Intermeshing |
|---|---|
| Schroefontwerp: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Gebruik: | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
Productielijn voor polyetheen enkel- of dubbelwandige gegolfde buizen
| Toesteltype: | Spiraalvormig Toestel |
|---|---|
| Vormtyp: | Vacuüm |
| Product Type: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
De Uitdrijvingslijn SBG1000 van de hoge snelheids Dubbele Muur Golfpijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Schroefontwerp: | Single-screw |
PE / PP / PVC dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn met vacuümvormende technologie tot 1600 mm diameter
| productsoort: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 40cr Gietwerk |
| Toesteltype: | Spiraalvormig Toestel |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn voor soepele productie
| Typ van de extruder: | een enkel schroefextruder |
|---|---|
| Transportpakket: | Filmverpakking of Houten Kist |
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
Dubbelwandige golfpijpinstallatie DWC-pijpextrusielijn met conische dubbelschroefsextruder
| Extruder: | Kegel tweeling-schroefextruder |
|---|---|
| Snelheid vormen: | 0,5-5 m/min |
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
600mm 800mm 1000mm Pipe Diameter Double Wall Corrugated Pipe Production Line with High-Efficiency Cooling System and Online Belling
| Sollicitatie: | Riolering, watervoorzieningssystemen, waterafvoerinfrastructuur, elektrische kabelgoten |
|---|---|
| eindproduct: | Plastic buis extrusielijn |
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
PVC/PE/PP enige Muur Golf van de de Lijnplooiing van de Pijpuitdrijving de Pijpbuis/Slang
| Het voeden Systeem: | automatisch het voeden systeem |
|---|---|
| Productietype: | PE/PP/PVC golfpijp |
| Pijpwaaier: | 16mm1500mm |
Enkelvoudige schroef dubbelwandige golfpijp extrusielijn 32-1600mm
| Application: | Pipe |
|---|---|
| Usage: | Corrugated Pipe |
| Screw: | Single-Screw |
Dubbelwandige golfpijpleiding 32-1600mm met Siemens PLC
| Pipe Numbers: | SINGLE PIPE In Double Wall Corrugated Pipe |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Control System: | PLC Control |

