Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Hoogwaardige Enkelwandige Gegolfde Pijp Extrusielijn voor Pijpen met een Diameter van 32mm-1600mm, 200-2000kg/u
| Type: | plastic pijp die machine maken |
|---|---|
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Hoge nauwkeurigheid |
Volledig intermeshing-bindingssysteem Eénwandsgolfbuis-extrusielinea met 60-2000 kg/uutput 32mm-1600mm Diameterbereik
| Uitvoer: | 60-2000 kg/uur |
|---|---|
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
32mm 1600mm Pijpdiameter Bereik Enkelwandige Golfpijp Extrusielijn met Volledig In elkaar Grijpend Systeem
| Plastic verwerkt: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
| Machinetype: | Machines voor de vervaardiging van gewalste buizen met één wand |
Hoge output enkellaagse golfpijpextrusielijn voor pijpdiameterbereik van 32 mm - 1600 mm en output van 60-2000 kg/u
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
|---|---|
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
| Plastic verwerkt: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
HDPE PP dubbelwandige gegolfde extrusiepijplijn 32-1600 mm
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
|---|---|
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
| Customized: | Customized |
60-2000kg/h Capacity Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Closed Molding Machine and High-Efficiency Cooling System
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Motormerk: | Siemens |
| Koeling manier: | Lucht of water |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Advanced Plastic Raw Material Processed Technology and Siemens PLC System Featuring High-Efficiency Cooling
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang: | 400 kg/h-600kg/h |
| Verwerkingsprocedure: | Grondstofvoeding in schroefextruder, vormgeven in vormmachine, koeling van waterkoeltank, online ges |
Eénwandige golfdraadbuis-extrusielijn met 60-2000kg/h-uitgang en 32mm-1600mm-buisdiameterbereik, gecontroleerd door PLC en afstandsbediening
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
|---|---|
| Uitvoer: | 60-2000 kg/uur |
| Plastic verwerkt: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Automatische extrusielijn voor enkelwandige golfbuizen voor PVC/PE/MPP/PA/HDPE 32mm-1600mm diameter
| Uitvoer: | 60-2000 kg/uur |
|---|---|
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
Enkele Wand Golfpijp Extrusielijn met 220-440V Spanning, 15m/min Max. Output Snelheid en 75-250mm Specificatie
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
|---|---|
| Max. Outputsnelheid: | 15m/min |
| Vatmateriaal: | 38crmoala |

