Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn voor PVC PE MPP PA HDPE
| Transport Package: | Film Package Or Woodcase Package |
|---|---|
| Product Type: | Plastic Corrugated Pipe With Double Wall |
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
PAhdpe Enige Muur Golf de Lijn van de Pijpuitdrijving het Verouderen Weerstand
| Schroef Nr.: | enkele schroef |
|---|---|
| Certificering: | CE, ISO9001:2008, UL |
| Producttype: | Pvc-pijpen |
HDPE PP PVC PE dubbele wand golfdraadbuis-extrusielijn
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Doppelwandsgolfbuis-extrusielijn 32-1600 mm PVC PE MPP
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
High-Speed Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 32-1600mm
| Capacity: | 150-2000kg/h |
|---|---|
| Production Power: | 100-1000kW |
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
8mm~50mm Enige Muur Golf de Lijnplc van de Pijpuitdrijving Controle
| Producttype: | De enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Schroef: | conische dubbele schroef |
| Automatisering: | Auto |
800kg/H de dubbele Schroef Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Pijpdiameter: | 90mm1200mm |
|---|---|
| Snelheidstype: | Hoge snelheid |
| Output: | hoog |
250mm de Dubbele Muur Golflijn 260kg/H van de Pijpuitdrijving
| Vormen: | 90/110/160/200/250mm blok van de de kokervorm van het matrijzen het hoofdwater |
|---|---|
| Het vormen van Machine: | 1 reeks |
| Snijmachine: | 1 reeks |
SBG800 de dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving, Plastic Pijp die Machines maken
| Schroefontwerp: | Single-screw |
|---|---|
| Verwerking Type: | golfpijpuitdrijving |
| Automatische Grade: | Automatische |
De plastic PE pp Dubbele Muur Golflijn van de de Productiemachine van de Pijpuitdrijving
| Modelleer nr.: | St-150 |
|---|---|
| Co-extrusietechnologie: | HDPE Kunststof |
| Extruder van de hoog rendement de Enige Schroef: | Extruder van de hoog rendement de Enige Schroef |

