Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Hoge de Uitdrijvingslijn SBG300 van de Output Dubbele Muur Golfpijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Schroefontwerp: | Single-screw |
SBG300 de dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving, Golfpijp die Machine maken
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Schroefontwerp: | Single-screw |
SBG63 HDPE/de Pijpuitdrijvingslijn van pp/van CPVC Dubbele Muur Golf
| Naam van het product: | doublewall golfpijpmachine |
|---|---|
| Garantie: | 15 maanden |
| Machinenaam: | golfpijplijn |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn voor PVC / PE / MPP / PA / HDPE golfpijpen
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
|---|---|
| Gebruik: | Geaffineerde buizen |
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
Hoge productiviteit Dubbelwand golfdraad extrusielijn met PVC/PE/MPP/PA/HDPE materialen
| Feature: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
|---|---|
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
Siemens Inverter Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn met Hardheid HV 940 en 38crmoai Schroef
| Elektrische onderdelen: | Siemens, Scheider, ABB enz. |
|---|---|
| Diepte van het nitrideren van vaten: | 00,7 mm |
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
Duurzame dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met diepe schroefkanaalstructuur
| PLC's: | Siemens |
|---|---|
| Buitentijdsdiameter: | 40 mm-1600 mm |
| Schroef en loop: | 38CrMoAIA |
32-1600 mm Diameter Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn Met Belling-on-line Expansion Mode
| Schroefverhouding: | 36:1 |
|---|---|
| Output: | 100-2000 kg/u |
| garantie: | 1 jaar |
Siemens Contactor Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn voor Pipe Diameter Range 32mm-1600mm
| Specificatie: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Schroefmateriaal: | 38CrMoALA |
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
HDPE/de Pijp Hoge Output van de Uitdrijvingslijn van pp de Dubbele Muur Golf
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw |
| Merknaam: | HUASU pe tube extrusion |

