Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Waterkoeltank Koeling DWC Pijp Extrusielijn voor PVC/PE Golfpijp
| Extruder: | Kegel tweeling-schroefextruder |
|---|---|
| koelweg: | Lucht of water |
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |
HDPE pp DWC Dubbele Muur Golfpijpmachines met het Systeem van Siemens HMI
| Model: | Huasu SBG 400 |
|---|---|
| Pijpwaaier: | 200mm400mm |
| Productiesnelheid: | 1.2m/min |
PVC dubbelwand drainagepijp extrusielijn 2-33m/min Volledig automatisch
| Schakelaarmerk: | Siemens |
|---|---|
| Automatisch cijfer: | Volledig automatisch |
| Max. Lijnsnelheid: | 2m/min-33m/min |
Pvc-PE pp HDPE DWC van het de Lijnwater van de Pijpuitdrijving van de het Gaslevering de Golfpijp Irrigaation
| Voorwaarde: | Nieuwe machine |
|---|---|
| Specificatie: | 1050mm |
| Producttype: | PE Golfpijp |
HDPE/DWC/pp leiden Productielijn sbg-250 Dubbele door buizen Muur Golfpijpmachines
| Functies: | beschikbare bedbladen |
|---|---|
| Producttype: | plooi pijpmachines |
| Omvormer: | De Frequentiecontrolemechanisme van Siemens |
Productielijn voor waterkoeling, hogesnelheidspuit voor elektrische leidingen en luchtventilatie
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de Qingdaohoge snelheid DWC/de Dubbele Muur Golfmachine van de Pijpproductie
| Machinenaam: | dubbele muur golfpijpextruder |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
SBG600 de Machine van de hoge snelheidsdwc Pijp/Dubbele Muur Golfpijpextruder
| Machinenaam: | dubbele muur golfpijpextruder |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
SBG300 van de de Uitdrijvingslijn van de hoge snelheidsdwc Pijp Dubbele Muur Golf de Pijpextruder
| Machinenaam: | dubbele muur golfpijpextruder |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
PE/pp kiezen Muur Golfpijpmachine, de Golfmachines van de Pijpuitdrijving uit
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
|---|---|
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |

