Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 779 producten.
High Speed Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line met 20CrMnTi-versnellingsmateriaal en PLC-besturingssysteem
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
|---|---|
| Gereedschapsmateriaal: | 20CrMnTi |
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |
Productielijn voor hoge capaciteit 250-1000 kg/u
| Hoofd elektrodelen: | Merk SIEMENS |
|---|---|
| Watertank: | 1 set |
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
Vervaardigingsapparatuur voor hoge snelheid dubbelwandige gegolfde buizen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Vormtyp: | Vacuüm |
| Gereedschapsmateriaal: | 20CrMnTi |
Waterkoeling Siemens Contactor Gekrompen Pipe Extrusie Lijn Met Automatische Voeding
| Contactor: | Siemens |
|---|---|
| Voedingssysteem: | auto |
| Productie: | 1-20m/min |
32-800 mm golfbuis-extrusiemachine voor FOB dubbelwand golfbuis
| Output: | 500-2000KG/H |
|---|---|
| Min. buisdiameter: | 32-800 mm |
| Gebruik van de pijp: | Afvoer, riolering, waterverwijdering, elektrische leidingen. |
Aangepaste HDPE Dubbele Muur Golfpijpmachine met Ce-Goedkeuring
| Producttype: | Korrelende Extruder |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 50110mm |
| Productiesnelheid: | 3-4m/Min |
Hoogproductieve kunststof pijp extrusielijn voor gemeentelijke techniek Snijdiameterbereik 32-1600mm
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
|---|---|
| Feature: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
| Het eindproduct: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
Dubbelwandige golfpijp fabriek kunststof machine DWC pijp extrusielijn
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
|---|---|
| Windertype: | Dubbel station of enkel station |
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Machine voor het maken van gegolfde buizen voor PVC / PE / MPP / PA kunststof grondstof, verwerkt met lucht- of waterkoelingssysteem ontwerp
| Maximale capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
|---|---|
| Producttype: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE gegolfde buis |
| Structuur: | horizontaal |
Siemens PLC Double Wall PVC Pipe Extrusion Line 32-1600 mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
| Motor Brand: | Siemens |

