Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Productielijn voor dubbelwandbuizen voor golfbuizen Diameterbereik 32-1600 mm en geavanceerde technologie
| Product Type: | Machines voor het extruderen van PVC/PE-golfbuizen |
|---|---|
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
| Koeltype: | Luchtkoeling en waterkoeling |
High Capacity Durable DWC Pipe Extrusion Line for 300mm-1600mm PVC/PE Corrugated Pipe Production
| Sollicitatie: | Riolering, watervoorzieningssystemen, infrastructuur voor waterafvoer, elektrische kabelgoten |
|---|---|
| Vormend: | Vaccum |
| eindproduct: | Plastic buis extrusielijn |
Eenvoudige schroefontwerp Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met temperatuurcontroller en sensor
| Productie met hoge snelheid: | Laag energieverbruik |
|---|---|
| Meer soorten: | Hoge snelheid beschikbaar |
| Contactor: | Siemens |
Online gesneden door snijmachine Dual Wall Pipe Productie Lijn voor Drainage Pipe
| Het eindproduct: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
|---|---|
| Extruder: | Kegel tweeling-schroefextruder |
| Product Type: | Machines voor het extruderen van PVC/PE-golfbuizen |
De dubbele Muur Golf van de de Kabelbuis (van DWC) Extruder van de de Uitdrijvingslijn
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie: | 500mm |
| Oorsprong: | China |
High-precision Single Wall Corrugated Pipe Machine met PLC-besturing voor 32mm-1600mm Pipe Productie
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Schroeftype: | Enkele schroef |
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
PE PP PVC Dubbelwand Gekrompen Pijp Extrusie Lijn Pijpmachine Extrusie Voor Water Drainage
| Specificatie: | ID100-ID1500mm |
|---|---|
| Productieervaring: | 23 jaar |
| Schroef met loop: | Hardheid van de schroef HV>740 |
36/38 Paren Vormen Dubbelwand Gekrompen Pijp Extrusie Lijn Eén schroef Hoge hardheid
| Hoofd elektrodelen: | Merk SIEMENS |
|---|---|
| Typ van de extruder: | een enkel schroefextruder |
| Specificatie: | ID100-ID1500mm |
200mm de 300mm Golfhdpe Lijn van de Pijpuitdrijving
| Pijpidentiteitskaart: | 200/300/400/500/600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33:1 |
| Extruder: | SJ90/33 & SJ120/33 |
High Speed Single Screw Extruder PE / PP / PVC Double Wall Gekrompen Pipe Productie Lijn
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
|---|---|
| Max. buisdiameter: | 180-1600 mm |
| Totaal vermogen: | 200-1000 kW |

