Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 779 producten.
Productielijn voor ondergrondse rioolbuizen DWC-buis extrusielijn met bel-on-line expansiemodus
| Feature: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
|---|---|
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
| Het eindproduct: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
Aangepaste Extrusiemachine voor Plastic Pijp Extrusielijn 32-1600mm Pijpdiameter
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
|---|---|
| Product Type: | Machines voor het extruderen van PVC/PE-golfbuizen |
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |
HDPE Dubbelwandige Golfbuis Machine 32-1600mm Volledig Geautomatiseerd
| Koelmethode: | Waterkoeling |
|---|---|
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE REGRIND/KRACHTEN |
| Gebruik: | Plastic buis extrusielijn |
HDPE-buizen-extruderingsmachine voor 32-1600 mm dubbelwandgorofferde buizen
| Gebruik: | Plastic buis extrusielijn |
|---|---|
| Afgewerkte product: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
| Plastic verwerkt: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE -korrels |
Siemens Main Motor DWC Pipe Extrusion Line with PLC Control and 35-55 Working Days Lead Time
| Type: | Pijpextruder |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Schroefkanaalstructuur: | Diepe schroef |
Robuuste golfpijp productielijn PVC/PE/HDPE extrusiemachine met conische dubbelschroefsextruder
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
Watergekoelde golfpijp productielijn met PE PVC MPP materiaal
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
|---|---|
| Schroefmateriaal: | 38 Crmoala |
| Materialen: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
HDPE-dubbelwandgolfbuismachine 32-1600 mm diameter
| PLC -systeem: | Siemens |
|---|---|
| Gebruik: | Plastic buis extrusielijn |
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
Energy Saving PVC Corrugated Pipe Extrusion Line with Online Belling for 32-1600mm Pipe Size and 60-2000kg/h Production Capacity
| Pijpaanvraag: | Waterafvoer |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Maximale uitgang: | 400 kg/h-600kg/h |
Hoogduurzame DWC-buis-extruderingslijn voor de verwerking van stedenbouwkundig materiaal
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |
|---|---|
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |

