Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Het aangepaste van de de Slanguitdrijving van pvc Vezel Versterkte Certificaat van de Lijnce ISO9001
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
De Uitdrijvingsmachine van de hoge Capaciteitspijp, de Dubbele Pijp die van Bundelspvc Machine maken
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Ingenieurs Beschikbaar aan de Dienst |
| Gewicht: | volgens het model |
De Uitdrijvingslijn van de hoge snelheidsdwc Pijp, Dubbele Muur Golflijn sbg-1000 van de Pijpuitdrijving
| Verpakking Details: | NORMAAL PAKKET |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 het werkdagen |
| Betalingscondities: | L / C |
200MM400MM Productielijn van de de Pijpmachine van pvc de Enige Muur Golf
| Productiecapaciteit: | 50-700kg/Hr |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T, D/P, Western Union, Paypal, Geldgram |
| Producttype: | Pvc-Pijpen |
PE van de de Kabelbescherming van pvc van de de Pijpuitdrijving Buis van de de Lijn de Enige Muur
| Naam: | De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming |
|---|---|
| Vormen: | Matrijzenhoofd, vormblokken, waterkoker |
| extruder: | SJ 90/33 |
De enige Muur plooide Golf de Pijplijn van identiteitskaart 250mm van de Pijpextruder
| Vormen: | Matrijzenhoofd, vormblokken, waterkoker |
|---|---|
| Extruder: | SJ 90/33 |
| L/D: | 33/1 |
De plastic UPVC-de Pijphdpe PPR van pvc CPVC PE pp van de de Pijpslang van de Water Elektrische Buis Productielijn van de de Buisuitdrijving
| Naam: | De enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Producttype: | pvc-type het type van /pe |
| Hoofdmotor: | Hoofdmotor of Chinees merk availbale |
Stevige Muur Dia 630mm HDPE de Lijn van de Pijpuitdrijving voor Regenwaterdrainage
| Product: | PE stevige muurpijp die machine maken |
|---|---|
| Verwerkt plastiek: | LDPE, HDPE |
| Schroefmateriaal: | 38CrMoAlA |
HUASU-van de de Pijpuitdrijving van pvc van de Lijnpvc Machine van de de Pijpproductie de Dubbele Muur Golf
| Pijpmateriaal: | PVC |
|---|---|
| Toepassing: | energievoorzieningspijp |
| productiecapaciteit: | 090m/min |
Professionele DWC-buis-extrusielijn voor productielijn voor dubbelwandige plastic golfbuizen
| Transportpakket: | Filmverpakking of Houten Kist |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |

