Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 779 producten.
Professioneel ontworpen dubbelwandig gegolfde buismachines met horizontale structuur en 10-120 gsm verstelbare dichtheid
| Producttype: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE gegolfde buis |
|---|---|
| Hoofdmotorkracht: | 20-350 kW |
| Applicatie op de machine: | Productie PE MPP PPR PERT Pipe |
Automatische PVC PE MPP PA HDPE Golfpijp Extrusielijn Hoge Prestaties
| Materialen: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
| Meer soorten: | Hoge snelheid beschikbaar |
PLC Controlled Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine Line For PVC PE
| Max. Lijnsnelheid: | 3-15m/min |
|---|---|
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
| Controle concept: | PLC |
Volledig Automatisch Enig Muur Golfce ISO9001 van de Pijpproductielijn
| Schroefontwerp: | Single |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Verwerkt plastiek: | PE |
Één de Productielijnce ISO9001 van de Voeder Enig Muur Golfpijp
| Automatische Grade: | volledige automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| kleur: | Volgens de klanten hun behoefte |
Hoge de Uitdrijvingslijn van de Outputdwc Pijp, Dubbele Muur Golfpijpproductielijn sbg-600
| Machinenaam: | dubbele muur golfpijpextruder |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
100-1000 kW productievermogen Dubbelwand gegolfde buismachine voor aanpasbare output
| Verwarmingstemperatuur: | 180-210°C |
|---|---|
| Elektrisch: | Plc-controle |
| productiemacht: | 100-1000 kW |
Customized Power Supply Plastic Pipe Production Line with 38CrMoAlA Extruder Material and Siemens PLC System
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
Volautomatische golfpijpextrusielijn voor HDPE met een capaciteit van 100 kg/u - 2000 kg/u en een binnendiameter van 32 mm - 1600 mm
| Functie: | Volautomatisch |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Machinery with 38CrMoAlA Extruder Material and Durable Pipe Extruder
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
|---|---|
| Type: | Productielijn voor plastic buizen |
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |

