Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 781 producten.
Dubbele Muurhdpe van de de Machineriolering van de Pijpuitdrijving de Drainagepijp
| pijpidentiteitskaart: | 200 mm -600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33:1 |
| extruder: | SJ90/33 & SJ120/33 |
Lijn voor het uittreden van elektrische kabelleidingsbuizen voor PVC/PE/MPP/PA/HDPE-golfbuizen
| Koeltype: | Luchtkoeling en waterkoeling |
|---|---|
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
Siemens Motor Double Wall Corrugated Pipe Machine with Online Belling and High-Efficiency Cooling System for Plastic Pipe Extrusion Line
| Producttype: | PVC/PE -golfpijp extrusiemachinee |
|---|---|
| Buisdiameter: | 32-1600 mm |
| Koeling manier: | Lucht of water |
Eénwandige golfdraadbuis-extrusie-machine met geavanceerde online belfunctie en Siemens PLC-besturingssysteem voor hoogwaardige koeling
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
|---|---|
| Functie: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
Horizontale dubbelwandige golfpijpextrusielijn type 800mm voor productiefabriek
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
|---|---|
| Extruderoutput: | 60-2000 kg/uur |
| Vermogen: | 380 V X 50 Hz X 3-fase |
Double Wall Corrugated Pipe Making Machine with Precision Temperature Control Modular Design and Online Belling
| Grondstof: | PE, PP, HDPE/PP, PVC |
|---|---|
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
| Gebruikt voor: | Plastic pijp maken |
High Productivity DWC Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity for Efficient Corrugated Pipe Production
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Vormend: | Vaccum |
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
De golfmachine van de Pijpuitdrijving voor HDPE Dubbele Muur Plastic Buis
| Tweelingschroeftype: | Counter-rotating kegel tweeling-Schroef |
|---|---|
| Schroefl/d Verhouding: | 25:1 |
| Garantie: | 1 jaar |
Automatische machines voor hoge dichtheid met dubbele wand, voor golvende buizen
| Hoofd elektro: | Siemens / ABB |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Productielijn voor golfbuizen |
| Voorwaarde: | Nieuw |
DWC Pijpextrusielijn voor PVC / PE / MPP / PA / HDPE Pijpen in State-of-the-Art Productie
| Voltooide producten: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
|---|---|
| Materialen voor buizen: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |

