Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 779 producten.
Enkelwandige Dubbelwandige Gegolfde Pijp Productiemachine Extrusielijn 20CrMnTi Tandwiel
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Specificatie: | 32-1600 mm |
Laag energieverbruik Hoge snelheid dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn voor extruderingsmachine
| Meer soorten: | Hoge snelheid beschikbaar |
|---|---|
| Gebruik: | Draad- en kabelpijplijn |
| Schroefontwerp: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Aanpasbare PE-dubbelwand-gegolfde pijplextrusie-lijnmachine voor verschillende pijpmiddelen
| Aantal vormen: | 36/38 paren |
|---|---|
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Productieervaring: | 23 jaar |
Siemens Contactor Dubbelwand PE gegolfde pijplextrusielijn voor gladde en duurzame kunststofverwerking
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Automatisering: | Automatisch |
| Elektrisch: | Siemens |
De enige Muur plooide de Machines van de Pijpuitdrijving voor pp/PE/pvc-Pijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Type: | Productie van buizen Line |
| Pijpmateriaal: | PP/PE/PVC |
ID100-ID1500mm Dubbelwand-golfdraadbuis-extruderingslijn met een hoge capaciteit enkel schroef-extruder en 250-1000 kg/uur capaciteit
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
321500mm van de de Pijpuitdrijving van pvc Dubbele Muur Golf de Lijnsbg1000 UPVC Dubbele Muur
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Verwerkt plastiek: | PVC |
Dubbele wand gegolfde buismachine met 300 mm-1600 mm buisdiameter Siemens PLC-systeem en online belling voor PVC/PE
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
|---|---|
| Producttype: | PVC/PE -golfpijpextrusiemachine |
| Sollicitatie: | Riolering, watervoorzieningssystemen, waterafvoerinfrastructuur, elektrische kabelgoten |
De dubbele Muurhdpe Machine van de Pijpuitdrijving Twee Laag het Uitdrijven
| Naam: | hdpe de machine van de pijpuitdrijving |
|---|---|
| Pijp: | 200 mm -600 mm |
| L: D: | 33:1 |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System and High-Efficiency Cooling System
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
| Laag: | enkelwandig / dubbelwandig |

