Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 781 producten.
Dwc Plastic PE HDPE van pvc de Lijn Enige Dubbele Muur Golfpijp van de Pijpuitdrijving
| Dwc de Plastic PE HDPE Enige Dubbele Muur Golfpijp die van pvc de Machine van de Uitdrijvingsproduct: | SJ45/33 |
|---|---|
| Assemblagestructuur: | Integrale Typeextruder |
| Schroef: | Single-Screw |
Flexibel Enig Muur Golfce IOS9001 van de Pijpproductielijn
| Naam van het product: | enige muur golfpijpmachines |
|---|---|
| Temperatuurregeling: | Temperatuursensor |
| Machinenaam: | golfpijp die machines maakt |
300mm HDPE dubbelwandige golfpijpmachine 90/80mm extruder
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |
Siemens PLC-gestuurde machine voor dubbelwandige golfbuizen voor waterleiding
| Buitentijdsdiameter: | 40 mm-1600 mm |
|---|---|
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
Siemens Inverter Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn met 0,4 ∼0,7 mm Nitriding Diepte en 1 Set Vormmachine
| Elektrische onderdelen: | Siemens, Scheider, ABB enz. |
|---|---|
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
| Inverter: | Siemens |
Op maat gemaakte dubbele wand gegolfde pijplijnproductielijn voor pijpen met grote diameter en 1600 mm maximale pijplijndiameter
| Elektrische onderdelen: | Siemens, Scheider, ABB enz. |
|---|---|
| Schroef en loop: | 38CrMoAIA |
| PLC's: | Siemens |
Productielijn voor aluminiumlegeringsvorm met dubbele wand van gegorfelde buizen voor duurzame extrusie van buizen
| Pijpdiameterbereik: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| koelweg: | Waterkoeling |
| Motor: | Siemens |
Automatische dubbele wand gegolfde pijpleiding met geavanceerd PLC-besturingssysteem
| Pijpwaaier: | ID63 - OD1600mm |
|---|---|
| Productieervaring: | 23 jaar |
| Pijpdiameterbereik: | 50mm200mm |
Siemens PLC gecontroleerde golfgrootte pijplextrusie-productie-machine met nitridiepte van 0,4-0,7 mm
| Op maat: | Op maat |
|---|---|
| Buitentijdsdiameter: | 40 mm-1600 mm |
| het vormen van machine: | 1 set |
Machines voor het vervaardigen van eenvoudige en dubbelwandige golfbuizen
| Specificatie: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Schroef met loop: | Hardheid van de schroef HV>740 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |

