Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 781 producten.
High Output Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine met 200-2000kg/h Output en 32mm-1600mm Pipe Diameter Range
| Machinetype: | Machines voor de vervaardiging van gewalste buizen met één wand |
|---|---|
| Golfpijpleiding: | Automatisch |
| Schroeftype: | Enkele schroef |
HDPE-pijpextrusielijn met Siemens Beide hoofdmotor voor 32mm - 1600mm dubbelwandige golfpijp automatische productie
| Toepassing: | Watervoorziening, watervoorziening, afvalwaterafvoer, drainage, irrigatie, elektrische kabelgoten te |
|---|---|
| Kunststof soort: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Hoofdmotor: | Siemens beide |
HDPE pijp extrusielijn voor dubbelwandige gegolfde pijp met Siemens PLC besturing en 100-2000kg/u productiecapaciteit
| Type pijp: | Dubbele muur golfpijp |
|---|---|
| Pijp-ID: | 32 mm, 63 mm, 110 mm, 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm |
| Gebruikt voor: | Kunststof gegolfde buisproducten maken |
Automatische en geautomatiseerde HDPE-pijpextrusielijn voor de productie van 110 mm, 300 mm en 600 mm dubbelwandige gegolfde pijpen
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Automatisering: | Automatisch en geautomatiseerd, hoge snelheid |
| Pijp-ID: | 32 mm, 63 mm, 110 mm, 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm |
600mm 800mm 100mm Plastic Dubbele Muur Golfpijp die Machineproductielijn maken
| Schroefdiameter (mm): | 120mm en 90mm |
|---|---|
| Motor: | 250kw en 132kw |
| Machinestest: | vóór levering |
Snelheid Dubbelwandige Pijpproductielijn voor Dubbelwandige Golfpijp Fabriek Kunststof Machine
| Snelheid vormen: | 0,5-5 m/min |
|---|---|
| Schimmels: | Die kop, waterhoes, schimmelblok |
| Plastic machine: | Dubbele muur golfplant |
HDPE Dubbelwandige Golfpijpmachine 500-2000 kg/u Capaciteit
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
|---|---|
| Pipe Material: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Cutting Machine: | Planetary Cutting Machine |
High Productivity DWC Corrugated Pipe Extrusion Line with Competitive Price and Energy Saving for Electric Cable Conduit Production
| Machine: | PVC/PE -golfplichte extrusielijn |
|---|---|
| Elektrisch element: | Siemens merk |
| Buisdiameter: | 32-1600 mm |
Dubbelwandige golfpijp machine met Siemens PLC besturing en hoge output van 2000 kg/u voor HDPE pijp extrusielijn
| Grondstof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE-korrels en pellets |
|---|---|
| Type pijp: | Dubbele muur golfpijp |
| Automatisering: | Automatisch en geautomatiseerd, hoge snelheid |
63-1600mm Binnendiameter HDPE Pijp Extrusielijn Volautomatische Dubbelwandige Gegolfde Pijp Productiemachine
| Grondstof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE-korrels en pellets |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
| Functie: | Volautomatisch |

