Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 781 producten.
Hoge snelheidspp PE de Enige Extruder die van de Muur Dubbele Muur Golfpijp Machine maken
| Verwerkt plastiek: | PE, PP, PVC, HDPE, HDPE/PP |
|---|---|
| Voorwaarde: | nieuw |
| Zeer belangrijk Verkopend Punt: | Concurrerende Prijs |
DWC-plooit de de Machines Dubbele Muur van de Pijpuitdrijving Pijpen Makend Machine
| Materiaal: | PE pp korrels |
|---|---|
| Oorsprong: | China |
| Prijs: | competitive |
van de de Pijpuitdrijving van 6.5m/Min DWC Machine van de de Lijn de Dubbele Muur Golfpijp
| naam: | DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| Temperatuurcontrolemechanisme: | Temperatuursensor |
| Productnaam: | dubbele muur golfpijpextruder |
Dubbele wand gegolfde buismachine 32-1600mm Siemens motor
| Pijpnummers: | Enkele pijp in dubbele wand golfpijp |
|---|---|
| Motormerk: | Siemens |
| Producttype: | Plastic golfpleging met dubbele muur |
Vacuum Forming DWC Pipe Extrusion Line for High Productivity 300-1600mm Dual Wall Corrugated Pipe Production
| Producttype: | PVC/PE -golfpijpextrusiemachine |
|---|---|
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
HDPE dubbelwandige golfpijpmachine met 48 vormaantal, Siemens PLC-besturing en 20CrMnTi tandwielmateriaal
| Producttype: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
|---|---|
| AC-motor: | Siemens Beide/WEG |
| Quantiy vorm: | 48 |
PE/PP/PVC de enige Dubbele Muur Golfproductielijn van de de Buisuitdrijving van de Pijpmachine
| Extrudermodel: | J90/33 |
|---|---|
| Voeding: | 380V in drie stadia |
| Omschakelaar: | ABB |
Horizontal Structure Double Wall Corrugated Pipe Making Machine with 60-2000kg/h Capacity and High Productivity
| Afgewerkte product: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
|---|---|
| Structuur: | Horizontale Structuur |
| Machine: | PVC/PE -golfplichte extrusielijn |
Productielijn voor golfpijpen met dubbelwand met socket-gewricht Expansiemodus voor PVC / PE / MPP / PA / HDPE-materialen
| Plastic machine: | Dubbele muur golfplant |
|---|---|
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs |
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Siemens HDPE-buizen-extrusielijn 500-2000 kg/uur voor dubbelwandige golfbuizen
| contactor: | Siemens |
|---|---|
| Types van buizen: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Transportpakket: | exportpakket |

