Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Enkelwandige Dubbelwandige Golfpijp Productiemachine Extrusielijn Automatische Kwaliteit
| Product Type: | Pipe-extrusielijn |
|---|---|
| koelweg: | Waterkoeling |
| Specificatie: | 32-1600 mm |
Geavanceerde Top Notch golfpijpextrusielijn met schroefmateriaal 38CrMoALA en tandwielmateriaal 20CrMnTi
| Schroefmateriaal: | 38CrMoALA |
|---|---|
| Gereedschapsmateriaal: | 20CrMnTi |
| Contactor: | Siemens, Schnerder |
Plastic PE pp Horizontale Dubbele Muur Golfpijpmachine Waterkoelingshoge snelheid
| Schroef Nr.: | Single-screw |
|---|---|
| Aangepast: | ja |
| Vervoerpakket: | houten pakket of zonodig |
De aangepaste 200800mm HDPE Machine van de de Lijn Dubbele Muur Golfpijp van de Pijpuitdrijving
| Toepasselijke Industrie: | Bouwmateriaalwinkels |
|---|---|
| Productiesnelheid: | 4m/min |
| Pijpdiameter: | 200mm /300mm/ 400mm |
DWC Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter 60-2000kg/h Capacity and 0.5-5m/min Production Speed
| Laag: | enkelwandig / dubbelwandig |
|---|---|
| eindproduct: | Plastic buis extrusielijn |
| Belangrijke functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische bediening |
De Hoge snelheidshdpe van SBG 600H Kabel die de Golflijn van de Pijpuitdrijving behandelen
| Modelleer nr.: | SGB600H |
|---|---|
| Schroefmodel: | SJ 120/33 & SJ 90/33 |
| Macht: | 220kw & 132kw |
Extrusielijn voor polyethyleen golfbuizen met grote diameter voor maximaal 1600 mm diameter
| Product Type: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
|---|---|
| Materialen: | PE/PP/PVC |
| Toepassing: | Drainage, rioolwater, enz. |
Twee Extruders verdubbelen Muur Golfpijp Makend de Machine van de de Pijpuitdrijving van Machinedwc
| De Structuur van het schroefkanaal: | Diepe Schroef |
|---|---|
| Automatisering: | Automatisch |
| Vervoerpakket: | Film en Houten Pakket |
HDPE/PE/PP plastic Enige/Dubbele Muur Golf de Uitdrijvingsmachine van de Pijpextruder
| De Structuur van het schroefkanaal: | Diepe Schroef |
|---|---|
| Automatisering: | Automatisch |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd hoogtepunt |
Water/luchtkoeling DWC Pipe Extrusion Line Speed Dubbelwand gegolfde pijp Productie met hoge snelheid vormende plastic pijp
| Materiaal: | Polyethyleen met hoge dichtheid (HDPE) |
|---|---|
| Hoge automatisering: | Betrouwbaar hardlopen |
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

