Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
PE/pp-van pvc plooide de Enige Muur de Lijn Grote Output sbg-250 van de Pijpuitdrijving
| Naam: | golfpijpmateriaal |
|---|---|
| Producttype: | de enige muur golflijn van de pijpuitdrijving |
| Productnaam: | golfpijp die machines maken |
Productiefabriek Kunststof Machine DWC Pijp Extrusielijn met Online Snijprocedure en Efficiëntie
| Typ van de corrugator: | horizontaal |
|---|---|
| plasticmachine: | Doppelwandsgolfbuizen-extrusielijn |
| Verwerkingstype: | Extrudermachine |
Sbg-250 de Enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving voor PE/pp/PA/pvc-Pijnboom
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
|---|---|
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
Sbg-250 PE/PP/PA/PVC de Enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving met Waterkoeling
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
|---|---|
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
De dubbele/Enige Lijn van de de Pijpuitdrijving van Muurpvc voor Irrigatiepijp
| TOEPASSING: | Waterverwijdering |
|---|---|
| Geadviseerde grondstof: | nieuw materiaal voor pvc |
| Macht: | 380 V x 50 Herz x Fase 3 |
Extruderingsmachine DWC-buis-extruderingslijn met energiebesparende eigenschappen
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Processing Type: | Exturding Machine |
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
HDPE van de waterdrainage de Dubbele Muur Golfhoge snelheid van de Pijplijn
| Pijplengte: | 6m of het overeenstemmen van het onderzoek van de klant |
|---|---|
| Geadviseerde grondstof: | nieuw materiaal voor PE dubbele muur golfpijp |
| Interne Diameter: | 200 - 600 mm |
PE van pvc pp de Dubbele Muur Golf Goede Flexibiliteit van de Pijpmachine
| Naam: | dubbele muur golfpijpmachine |
|---|---|
| Toepassing: | PIJP, drainage, pijpen voor draad en kabel |
| Verwerkt plastiek: | PE, PP, PVC |
Oplossingen voor de productie van dubbelwandige gegolfde buizen
| Installeerd vermogen: | 520kw |
|---|---|
| uitgang: | 100-2000 kg/u |
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
Productielijn voor hoge snelheid dubbelwandige gegolfde buizen met water- of luchtkoeling en planetair snijden
| Matrijzen hoofdmateriaal: | Hoog - het staal van de kwaliteitslegering |
|---|---|
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
| Snijtype: | Planetarisch Knipsel |

