Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Set Water Cooling Tank HV>740 Barrel Screw and 1 Year Warranty
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Temperatuurregeling: | Omron |
| Waterreservoir: | 1 set |
Elektrische Kabel Conduit Dubbelwandige Gegolfde Pijp Extrusielijn met PVC / PE / MPP / PA / HDPE
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Horizontale Corrugator Type Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met waterkoeling Tank koeling
| Extruderoutput: | 60-2000 kg/uur |
|---|---|
| Vermogen: | 380 V X 50 Hz X 3-fase |
| Toepassing: | Drainage/Sewege/kabelkanaal/elektrische leiding/koelluchtventilatiepijp |
HDPE/PVC/PE Voedings- en Schroefextruder Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Control System: | PLC Control System And Touch Screen |
| rocessing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Professionele dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor drainagepijplextrudingsmachine met ID 200mm 600mm 800mm 1000mm
| Materialen voor buizen: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
| plasticmachine: | Doppelwandsgolfbuizen-extrusielijn |
SBG250 de Uitdrijvingslijn van de hoge snelheids Dubbele Muur Golfpijp
| Schroefontwerp: | Single-screw |
|---|---|
| Verwerking Type: | golfpijpuitdrijving |
| Automatische Grade: | Automatische |
Hoge capaciteit dubbelwandige golfpijp extrusielijn met Siemens PLC en 100-2000 kg/u capaciteit
| Koelmethode: | Waterkoeling |
|---|---|
| Snelheidstype: | Hoge snelheid |
| Product Type: | Linies voor het uitstoten van golvende buizen |
Geavanceerde enkel-screw dubbelwandige gegolfde buis extrusielijn met Siemens/Schneider Main Electrics
| PLC's: | Siemens |
|---|---|
| Schroefmateriaal: | 38CrMoALA |
| Toepassing: | Afwatering/Riolering/Watervoorziening |
Dubbelwandige golfpijp extrusielijn met Siemens hoofdelektra en waterkoelingsmethode
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
|---|---|
| Snelheidstype: | Hoge snelheid |
| Koelmethode: | Waterkoeling |
Waterkoeling Dubbelwandgolfbuis-extrusielijn met hoge snelheid en 38CrMoALA schroefmateriaal
| Product Type: | Linies voor het uitstoten van golvende buizen |
|---|---|
| Diepte van het nitrideren van vaten: | 00,7 mm |
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |

