Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Hoge snelheid dubbelwandgolfbuismachine met eenvoudige schroef
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
|---|---|
| Koelmethode: | Waterkoeling |
| Hoofdelectrics: | Siemens/Schneider |
HDPE plooide de Dubbele Muur Pijpmachines, Golflijn sbg-250 van de Pijpuitdrijving
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Type: | Productie van buizen Line |
| Pijpmateriaal: | PE |
Sbg-250 plooide de Dubbele Muur Pijpmachines, Golfpijp die Machines maken
| Functies: | beschikbare bedbladen |
|---|---|
| Producttype: | plooi pijpmachines |
| Omvormer: | De Frequentiecontrolemechanisme van Siemens |
De Dubbele Muur van HUASU plooide Pijpextruder, plooit Pijpmachines
| Functies: | beschikbare bedbladen |
|---|---|
| Producttype: | plooi pijpmachines |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
De hoge Output Dubbele Muur plooide Pijpmachines, Golfpijpextruder sbg-63
| Functies: | beschikbare bedbladen |
|---|---|
| Producttype: | plooi pijpmachines |
| Naam van het product: | dubbele muur golfpijpextruder |
Goedkope DWC-buis-extrusielijn met waterkoelingssysteem en concurrerende prijs voor hoge productiviteit
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Koelsysteem: | Water- en luchtkoelsysteem |
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
Plooide de QingDaope/pp/pa/pvc Enige Muur de Lijn van de Pijpuitdrijving/Golfpijpmachine
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| kleur: | tribunekleur |
De PA/de Enige Muur van pvc plooide Lijn van de Pijpuitdrijving/Lijn sbg-250 van de Pijpextruder
| Producttype: | Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn |
|---|---|
| Naam van het product: | golfpijp die machines maakt |
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
Elektrische kabel geleiding gegolfde buis extrusie Lijn Voor elektrische geleiding / elektrische installatie
| Procedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
|---|---|
| plasticmachine: | Doppelwandsgolfbuizen-extrusielijn |
| Extruderoutput: | 60-2000 kg/uur |
PE-PP-PVC-dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn met schroefmateriaal 38CrMoALA 32-1600mm
| Contactor: | Siemens, Schnerder |
|---|---|
| Product Type: | Pipe-extrusielijn |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |

