Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
PE van de de Pijpuitdrijving van pvc Enige/Dubbele Muur Golf de Machineproductielijn
| Extrudermodel: | SJ45, SJ65, SJ90 |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Voeding: | 380V in drie stadia |
Plastic PE pp Dubbele Muur Golflijn 600mm van de Pijpuitdrijving 1500mm Diameter
| Verwerkt plastiek: | PE/PP/PVC/PPR/MPP |
|---|---|
| Motor: | kies vrij |
| Omschakelaar: | ABB of Yaskawa |
1100kg/H PE pp de Dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Pijp OD: | 200800mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | SJ120 / 33 en SJ90 / 33 |
Lijn van de de Pijpuitdrijving van 120kg/H OD110mm de Dubbele Muur Golf
| Pijpdiameter: | 40110mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 & SJ 55/30 |
| Capaciteit: | 120-160kg/h |
380V/50Hz dubbelwandgolfbuis-extrusielijn voor een sterke koelcapaciteit in de productie
| Voeding: | auto |
|---|---|
| koelweg: | Waterkoeling |
| Op maat: | Op maat |
Aanpasbare dubbele wand gegolfde buis extrusie machine PVC buis extrusie lijn
| Totaal vermogen: | 200-1000 kW |
|---|---|
| Min. buisdiameter: | 32-800 mm |
| Max. buisdiameter: | 180-1600 mm |
De hoge Efficiënte Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving voor HDPE/pp-Pijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw |
| Macht (W): | volgens het model |
CE-gecertificeerde dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met Siemens PLC
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32 mm-200 mm schroefdiameter 1 set watervat en hardheid van schroef HV>740
| Vatschroef: | Hardheid van schroef HV> 740 |
|---|---|
| Transportpakket: | Standaard |
| Waterreservoir: | 1 set |
Lijn van de de Pijpuitdrijving van de rioleringsdrainage de Dubbele Muur Golf voor Gebiedenstraten
| Voordeel: | speciaal ontwerp voor Japan |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 50250MM |
| Meer specificatie: | Beschikbaar |

