Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Hoogwaardige Enkele Wand Golfpijp Extrusielijn met Volledig In elkaar Grijpend Systeem en 200-2000kg/u Output
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
|---|---|
| Schroeftype: | Enkele schroef |
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Hoge nauwkeurigheid |
80rpm HDPE de Dubbele Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Schroefontwerp: | Single-screw |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding: | 33:1 |
| Toepassing: | Pijp |
HDPE van Ce pp Enige Muur Golf de Lijn van de Pijpuitdrijving Productiemachine
| Producttype: | PE, pp, pvc Golfpijp |
|---|---|
| Schroef: | kegel tweelingschroef |
| automatisering: | Auto |
HDPE PP Dubbelwandige Golfbuis Extrusielijn 32mm-1600mm
| Screw Channel Structure: | Deep Screw |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
Automatische watergekoelde dubbelwandige golfpijpextrusielijnmachine voor PVC / PE / MPP / PA
| Applicatie: | Pijpproductie |
|---|---|
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
Automatic Processing Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Channel for High-Quality Plastic Pipe Production
| Type: | Pijpextruder |
|---|---|
| Hoofdmotor: | Siemens |
| Golfpijpleiding: | Automatisch |
HDPE MPP PE PVC Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn 500-2000Kg/u
| Schroef en vat: | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-2000 kg/h |
| Max. Lijnsnelheid: | 2m/min-33m/min |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| Extrudermateriaal: | 38crmoala |
|---|---|
| Hoofdelektrisch: | Siemens |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
Siemens Contactor Dubbelwand Gegooid Pipe Extrusie Lijn 100-2000Kg/h Capaciteit
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
|---|---|
| Contactor: | Siemens, Schnerder. |
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
Elektrische Siemens dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor PE-pijpen met een diameter van 32-1500 mm
| Automatisering: | Automatisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |

