Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Drielagig ontworpen extrusielijn voor golvende buizen met een enkele wand met een uitgang van 60-2000 kg/uur en een diameter van 32 mm tot 1600 mm
| Functie: | Voorzien van hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
| Uitvoer: | 60-2000 kg/uur |
De enige Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/Golfpijp Makend Machines
| Temperatuurregeling: | Temperatuursensor |
|---|---|
| Machinenaam: | golfpijp die machines maakt |
| Producttype: | Het plastic Pijp Vormen zich |
High Productivity Energy Saving Corrugated Pipe Production Line with Competitive Price for 32-1600mm Pipe Diameter
| Buisdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Producttype: | PVC/PE -golfpijp extrusiemachinee |
| Sollicitatie: | Pijpproductie |
32-1600 mm extrusielijn voor golfdraadbuizen met een enkele wand met 60-2000 kg/u productie en een hoge productiviteit
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm - 1600 mm |
|---|---|
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
| Functie: | Voorzien van hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
HDPE-buismachine met dubbele wand, golfdraadbuis-extrusielijn voor watervoorziening
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
|---|---|
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |
| Schroef en loop: | 38CrMoAIA |
HDPE / PP dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn machine met PLC-besturing
| Schroef Nr: | Doppelschroeven |
|---|---|
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Productielijn voor geautomatiseerde dubbele wand golfbuizen Geavanceerde extrusie voor duurzame buizen
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
| Quantiy vorm: | 28/36 |
PE PP dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn met Siemens hoofdelektrische onderdelen
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
| Pijpwaaier: | ID100-ID1500mm |
De dubbele Muur Golfhoge snelheid van Pijpmachines voor HDPE/pp/pvc
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
Aanpasbare dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor draad- en kabelpijp-extrudermachine
| Type verwerking: | Extrudermachine |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Productie met hoge snelheid: | Laag energieverbruik |

