Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 781 producten.
CE-gecertificeerde dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met Siemens PLC
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32 mm-200 mm schroefdiameter 1 set watervat en hardheid van schroef HV>740
| Vatschroef: | Hardheid van schroef HV> 740 |
|---|---|
| Transportpakket: | Standaard |
| Waterreservoir: | 1 set |
Automatische en gecomputereerde HDPE-buis-extrusielijn voor dubbelwandige gegolfde buizen met PLC-besturing
| Uitvoer: | 100-2000 kg/uur |
|---|---|
| Pijptoepassing: | Riolering, riolering, watervoorziening |
| Eindproduct: | Plastic buis voor drainage, afvoer van afvalwater |
Lijn van de de Pijpuitdrijving van de rioleringsdrainage de Dubbele Muur Golf voor Gebiedenstraten
| Voordeel: | speciaal ontwerp voor Japan |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 50250MM |
| Meer specificatie: | Beschikbaar |
Dubbelwandgolfbuis-extrusielijn voor stedelijke bouwwerkzaamheden
| Feature: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
|---|---|
| Koeltype: | Luchtkoeling en waterkoeling |
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
Energiebesparing Concurrerende prijs Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn en machine voor het maken van plastic pijpen
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
Eenvoudige schroef enkelwand golfdraad extrusielijn met PLC-afstandsbediening voor 32 mm-1600 mm buisdiameter
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Schroeftype: | Enkele schroef |
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
PVC Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn 500-2000Kg/u Capaciteit
| Schakelaarmerk: | Siemens |
|---|---|
| Sollicitatie: | PVC pijpproductie |
| Pakketten: | Film en dozen |
Afstandsbediende extrusielijn voor golfdraadbuizen met een enkele wand met stabiele werkstroom en online bel voor PVC/PE/MPP/PA/HDPE-buizen
| HDPE Pijpen: | met een enkele wand |
|---|---|
| Aanbevolen grondstof: | Nieuw materiaal voor PE, PVC |
| Vermindering: | Zoals vereist of Chinees merk Guomao |
Automatische en gecomputereerde extrusielijn voor golfdraadbuizen met een enkele wand met een diameter van 32 mm tot 1600 mm voor een hoge productiviteit
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Aanbevolen grondstof: | Nieuw materiaal voor PE, PVC |
| Machinetype: | Machines voor de vervaardiging van gewalste buizen met één wand |

