Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 779 producten.
32-1600 mm extrusielijn voor golfdraadbuizen met een enkele wand met 60-2000 kg/u productie en een hoge productiviteit
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm - 1600 mm |
|---|---|
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
| Functie: | Voorzien van hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
HDPE-buismachine met dubbele wand, golfdraadbuis-extrusielijn voor watervoorziening
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
|---|---|
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |
| Schroef en loop: | 38CrMoAIA |
HDPE / PP dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn machine met PLC-besturing
| Schroef Nr: | Doppelschroeven |
|---|---|
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Productielijn voor geautomatiseerde dubbele wand golfbuizen Geavanceerde extrusie voor duurzame buizen
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
| Quantiy vorm: | 28/36 |
PE PP dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn met Siemens hoofdelektrische onderdelen
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
| Pijpwaaier: | ID100-ID1500mm |
De dubbele Muur Golfhoge snelheid van Pijpmachines voor HDPE/pp/pvc
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
Aanpasbare dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor draad- en kabelpijp-extrudermachine
| Type verwerking: | Extrudermachine |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Productie met hoge snelheid: | Laag energieverbruik |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Producttype: | PVC/PE -golfpijpextrusiemachine |
|---|---|
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
| Belangrijke functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische bediening |
Vacuümvormende DWC-pijpextrusielijn met Siemens PLC-systeem voor de productie van 300 mm/600 mm/1200 mm PVC/PE dubbelwandige gegolfde pijpen
| Vormend: | Vaccum |
|---|---|
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Type proces: | Extruderende machine |
Sbg-500 Dubbele Muur Golfpijpmachine, HDPE de Dubbele Productielijn van de Muurpijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw |
| Merknaam: | HUASU pe tube extrusion |

