Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 940 producten.
PLC-gestuurde productielijn voor enkelwandige golfpijpen voor PP PE PVC grondstoffen, die productie en consistentie garandeert
| Schroef: | Enkele schroef |
|---|---|
| Golfkartontype: | Type roterende mal |
| Garantie: | 1 jaar |
PE-buis extruder met een diameter van 32-1500 mm
| Automatisering: | Automatisch |
|---|---|
| Elektrisch: | Siemens |
| Structuur van het schroefkanaal: | Diep schroef |
De euro Standaard Dubbele Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/HDPE/de Pijpmachines van pp/pvc-
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
HDPE/de Dubbele Muur van pp/van pvc plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving/Machines Hoge Output
| Automatische Grade: | VOLLEDIG AUTOMATISCH |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
PE Double-Wall Golf van de de Lijnpp pvc Golfpijp van de Pijpuitdrijving de Uitdrijvingslijn
| Automatische Rang: | volledig automatisch |
|---|---|
| Macht (W): | volgens het model |
| Certificering: | CE, ISO9001 |
80mm PE Koolstof Spiraalvormige het Versterken Pijp die Machine maken
| Extruder: | Sj-90/30 |
|---|---|
| Motor: | 37 kW |
| Maximum output: | 180kg/h |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| Extrudermateriaal: | 38crmoala |
|---|---|
| Hoofdelektrisch: | Siemens |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
PVC Dubbelwandige Golfpijpmachine 32-1600mm met Siemens PLC
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Machinery with 38CrMoAlA Extruder Material and Durable Pipe Extruder
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
|---|---|
| Type: | Productielijn voor plastic buizen |
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
7.5kw pvc-Afgedwongen de Pijpproductielijn van de Staaldraad
| Extruder: | Sj-45 |
|---|---|
| Motor: | 7.5kw |
| Maximum output: | 20-40kg/h |

