Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 940 producten.
Professioneel ontworpen dubbelwandig gegolfde buismachines met horizontale structuur en 10-120 gsm verstelbare dichtheid
| Producttype: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE gegolfde buis |
|---|---|
| Hoofdmotorkracht: | 20-350 kW |
| Applicatie op de machine: | Productie PE MPP PPR PERT Pipe |
Machine voor golfdraadbuizen met een enkele wand met een buisdiameter van 32-1600 mm, PLC-controlescherm en hoge productiviteit voor industriële buisproductie
| Controlesysteem: | PLC-besturing met touchscreen |
|---|---|
| Functie: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch, |
| Geschikt materiaal: | PE, PP PVC, HDPE-korrels |
Lijn voor het uitstrekken van eenvoudige golvende buizen met een zware wand voor flexibele slangen en dubbele wandtoepassingen
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
|---|---|
| Laag: | Enkele muur, dubbele muur, drie lagen |
| Out Put: | 200 - 2000kg/u |
Productielijn voor waterkoeling van gegolfde buizen met geavanceerd koelsysteem voor snelle stolling van buizen
| Koelmethode: | Waterkoeling |
|---|---|
| Geschikt materiaal: | PE, PP PVC, HDPE-korrels |
| Functie: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch, |
PLC-besturing met touchscreen-machine voor enkelwandige golfbuizen met Schneider Siemens elektrische componenten voor pijpdiameter van 32-1600 mm
| Pijptoepassing: | Riolering, riolering, watervoorziening |
|---|---|
| Elektrische componenten: | Schneider/Siemens |
| Controlesysteem: | PLC-besturing met touchscreen |
High-precision Single Wall Corrugated Pipe Machine met PLC-besturing voor 32mm-1600mm Pipe Productie
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Schroeftype: | Enkele schroef |
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
2003000mm PE Spiraalvormige de Pijpextruder van de Holheidsmuur/PE Reusachtige de Pijplijn van Sprial van de Diametermuur
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
|---|---|
| Andere Naam: | plastic pijpextruder |
| Garantie: | 1 jaar |
van het Afvoerkanaalidentiteitskaart 200mm van 600kg/H 160kw Golf de Pijpextruder
| Extruder: | SJ120/30 SJ90/30 |
|---|---|
| Vormen: | 500800mm blok van de de kokervorm van het matrijzen het hoofdwater |
| Corrugator: | 1 vastgestelde Corrugator |
Golfod 400mm 750kg/H Hdpe Pijpproductielijn
| Pijp OD: | 200-400 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Enige Schroefextruder 1: | Sj-90/30 |
PVC Dubbelwandige Golfbuis Productielijn 500-2000Kg/u Capaciteit
| Schroef en vat: | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| Pakketten: | Film en dozen |
| Max. Lijnsnelheid: | 2m/min-33m/min |

