Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 940 producten.
Extruder van de de Muurupvc Golfpijp van 67kw 1480rpm de Dubbele
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw of dubbele schroef is beschikbaar |
| De naverkoopdienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienst in het buitenland |
DWC-productielijn voor golvende buizen met een buisdiameter van 32-1600 mm, PLC-besturingssysteem en drukwaterkoeling voor vormblokken
| Transportpakket: | Filmpakket of woodcase -pakket |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32-1600 mm |
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
Customized Power Supply Plastic Pipe Production Line with 38CrMoAlA Extruder Material and Siemens PLC System
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
|---|---|
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
Automatische productielijn voor dubbelwandige golfbuizen met Siemens PLC-technologie en online bel
| Materialen: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Pijpbereik: | 16-1200mm |
| Contactor: | Siemens |
Volledig geautomatiseerde productielijn voor golvende buizen met een diameter van 32 mm tot 1600 mm en een capaciteit van 60-2000 kg/uur
| Koelmodus: | Waterkoeling |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Applicatie: | Golfpijp maken |
Snelheid Dubbelwandige Pijpproductielijn voor Dubbelwandige Golfpijp Fabriek Kunststof Machine
| Snelheid vormen: | 0,5-5 m/min |
|---|---|
| Schimmels: | Die kop, waterhoes, schimmelblok |
| Plastic machine: | Dubbele muur golfplant |
Nitrideringsbehandeling schroef golfdraadmachine met 32 mm-1600 mm buisdiameterbereik en PLC-controle touchscreen interface
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing met touchscreeninterface |
| Schroefvoordeel: | Nitriding Behandeling |
Volledig automatische productielijn voor dubbelwandige gegolfde buizen met PLC-besturing
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
|---|---|
| Pipe Numbers: | SINGLE PIPE In Double Wall Corrugated Pipe |
| Inverter Brand: | Siemens |
300mm / 600mm / 1000mm Double Wall Corrugated Pipe Machine with 38CrMoAlA Extruder Material for High-Quality Plastic Pipe Production
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Afgewerkte product: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| Stroomvoorziening: | aangepast |
300mm HDPE dubbelwandige golfpijpmachine 90/80mm extruder
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |

