Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 940 producten.
Dubbele wand golfdraad automatische HDPE Dwc-buismachine met Siemens elektrisch besturingssysteem
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Verwerkt kunststof: | PE |
| Structuur van het schroefkanaal: | Diep schroef |
ID63mm Productielijn van de Waterkoelings18.5kw de Spiraalvormige Pijp
| Pijpidentiteitskaart: | 30-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | Sj-65/30 |
Horizontale DWC-Pijpmachine 6280mm Kettingslengte 1250mm Centrumhoogte
| Pijpdiameter: | 200500mm |
|---|---|
| Materialen: | PE/PP deeltje |
| Max Extrusion Output: | 600kg/h |
Aangepaste HDPE Dubbele Muur Golfpijpmachine met Ce-Goedkeuring
| Producttype: | Korrelende Extruder |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 50110mm |
| Productiesnelheid: | 3-4m/Min |
Het aangepaste van de de Slanguitdrijving van pvc Vezel Versterkte Certificaat van de Lijnce ISO9001
| Plaats van herkomst: | Shangdong, China |
|---|---|
| spanning: | 380V of aangepast |
| Macht (W): | volgens het model |
de Watervoorzieningspe van 600kg/H 400mm Pijpproductielijn
| Extruder: | Sj120/30 |
|---|---|
| Motor: | AC motor 200kw |
| Maximum output: | 450-600kg/h |
80kg/H kies Machine van de Muurpp de materiaal Golfpijp uit
| Extruder: | SJ 65/30 |
|---|---|
| MOTOR: | AC motor 18,5 kW |
| Maximum output: | 80 kg/u |
Productie van PE-PP-PVC-gegolfde plastic buizen
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Pp-PE de Enige Dubbele Golflijn van de Pijpproductie-extrusie met PLC Controle Golfpijp Machinaal bewerken
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Warm PVC PP PE enkelvoudige dubbele gegolfde buisproductie-extrusielijn met PLC gegolfde buismachine
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Koelsysteem: | Waterkoeling |
| Productiecapaciteit: | 10 ton per uur |

