Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe extrusion machine ] bij elkaar passen 940 producten.
Geautomatiseerde dubbele wandkorrugatiepijpmachine voor productie met een hoge capaciteit
| Structuur van het schroefkanaal: | Diep schroef |
|---|---|
| Kleur: | Wat het verzoek van de klant betreft |
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
Diameter 16-1500mm Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Vacuümvorming en Aluminiumlegering Vormmateriaal
| Materialen: | PE/PP/PVC |
|---|---|
| Vormtyp: | Vacuüm |
| productsoort: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
Elektrische Siemens dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor PE-pijpen met een diameter van 32-1500 mm
| Automatisering: | Automatisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
ID100-ID1500mm Dubbelwand-golfdraadbuis-extruderingslijn met een hoge capaciteit enkel schroef-extruder en 250-1000 kg/uur capaciteit
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Eenvoudige dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn voor afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Vormtyp: | Vacuüm |
|---|---|
| Product Type: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |
Op maat gemaakte golfdraadproductielijn met PLC-afstandsbediening ontworpen voor naadloze en consistente buisproductie
| Behoort: | Extrusielijn voor gegolfde buizen |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Golfkartontype: | Type roterende mal |
PE PVC Enkelwandige Gegolfde Pijp Productielijn met Afstandsbediening en Siemens PLC Besturing
| Automatisering: | Automatisch en geautomatiseerd |
|---|---|
| Diameter: | 32 mm-1600 mm |
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
Automatische golfvormige plastic buisproductielijn met Siemens PLC-besturing voor 32 mm - 1600 mm buisdiameterbereik
| Hoofdmotor: | Siemens beide |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm - 1600 mm |
| Verwerkingstype: | Extrudeermachine |
Volautomatische productielijn voor enkelwandige golfbuizen met waterkoeling voor 32-1600mm kunststof golfbuizen
| Pijptoepassing: | Riolering, riolering, watervoorziening |
|---|---|
| Koelmethode: | Waterkoeling |
| Geschikt materiaal: | PE, PP PVC, HDPE-korrels |
ID16mm HDPE Golf de Schroefextruder van het Pijpblok
| Pijpidentiteitskaart: | 16 32 40 50 63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | SJ 55/30 |

