Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 763 producten.
Plastic eenwand / dubbelwand golfbuizenmachine / productie / extrusielijn
| HDPE-uitvoer: | 40-1600 kg/uur |
|---|---|
| Totaal vermogen ((KW): | 200-1000 kW |
| functie van de buis: | Kabelbeschermingsdek, medische overbrenging, gasoverdracht, wateroverdracht. |
HDPE Lijn van de de Pijpuitdrijving van pvc de Enige Muur Golf
| Pijpdiameter: | 50200mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 |
| output: | 90-250 kg/u |
Aanpasbare PVC-dubbelwandige gegolfde pijpleiding
| Hoofdextruder: | kegel dubbele schroefextruder |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
| Max. buisdiameter: | 180-1600 mm |
HDPE/de Dubbele Muur Golfpijp die van pp Productiehoge snelheid maken
| Certificering: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Voltage: | 380v of aangepast |
| lengte: | 30000mm |
De automatische Enige Muur plooide de Lijn van de Pijpuitdrijving, Golfpijp die Materiaal maakt
| Schroefontwerp: | Single |
|---|---|
| Automatische Grade: | Automatische |
| Toepassing: | Pijp |
32-1600mm PVC PE MPP PA HDPE Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System for Corrugated Pipe Making
| Type: | Productielijn voor plastic buizen |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Aangepast |
| Extrudermateriaal: | 38crmoala |
PLC-gecontroleerde extrusielijn voor golfdraadbuizen met een enkele wand met online belfunctie en Siemens PLC-besturingssysteem
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
|---|---|
| Bereik van buisdiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Applicatie: | Golfpijp maken |
300mm / 600mm / 1000mm Double Wall Corrugated Pipe Machine with 38CrMoAlA Extruder Material for High-Quality Plastic Pipe Production
| Materiaal: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Afgewerkte product: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| Stroomvoorziening: | aangepast |
De semi Automatische Flexibele Enige Muur Golflijn 12-120KW van de Pijpuitdrijving
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw |
| Automatische Grade: | Semi-automatische |
ID16mm kies de Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving uit
| Pijpidentiteitskaart: | 16-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | SJ 55/30 |

