Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
Automatische dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met een capaciteit van 60-2000 kg/uur en een diameter van 32-1600 mm
| Type golfklopper: | Horizontaal |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
PLC Besturing Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Energiebesparing en Hoge Productiviteit
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32-1600 mm pijplijndiameter
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Materialen: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Aluminium Legering Mal PLC Besturing voor 32-1600mm Pijpdiameter
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
Dubbele wand gegolfde buis extrusielijn met PLC-besturing voor buis met een diameter van 32-1600 mm met Belling-on-line uitbreidingsmodus
| Materiaal: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Diameterbereik: | 32-1600 mm |
| Verwerkingstype: | Extrusie van gegolfde buizen |
PLC Gestuurde Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Belling-on-line Expansie voor Pijpen met een Diameter van 32-1600mm
| Diameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Materiaalopties: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
PLC-gestuurde dubbelwandige golfpijp extrusielijn met een diameter van 32-1600 mm voor hoge productiviteit
| Materiaal: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Verwerkingstype: | Extrusie van gegolfde buizen |
Automatische Belling-op-lijn Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met PLC-besturing voor pijpen met een diameter van 32-1600 mm
| Diameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Materiaal: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
PLC Gestuurde Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn voor 32-1600mm Diameter met Hoge Productiviteit
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
|---|---|
| Materiaal: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
PLC-gestuurde dubbelwandige golfpijp productielijn met een diameter van 32-1600 mm en energiebesparende functies
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Materiaal: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |

