Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
Hoogproductieve dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met PLC-besturing voor pijplijnen met een diameter van 32 mm tot 1600 mm
| Pijptoepassing: | Productiefabriek |
|---|---|
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
| Vormmateriaal: | Aluminiumlegering |
Aluminiumlegeringsvorm Dubbelwand golfdraadbuis extrusielijn met PLC-besturing voor 32mm-1600mm buisdiameter
| Pijpdiameter: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Extrusie van gegolfde buizen |
| Afgewerkte producten: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met PLC-besturing van aluminiumlegeringsvormen en 32 mm-1600 mm pijplijndiameter
| controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32-1600 mm buisdiameter, Siemens PLC-besturing en hoge productiviteit
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Afgewerkte producten: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
| Materialen: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
PLC-gestuurde dubbelwandige gegolfde buizen extrusielijn met 100-3000 kg/u output en 32-1600 mm buisdiameter
| Materialen: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| controlesysteem: | PLC-besturing |
| Uitvoercapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
32mm-1600mm Binnendiameter Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Siemens PLC Besturing voor Hoge Productiviteit
| Binnendiameter: | 32 mm-1600 mm |
|---|---|
| Toepasselijke industrieën: | Productiefabriek |
| Plastic machine: | Dubbele muur golflijn |
32-1600 mm buisdiameter Dubbelwand golfdraadbuis-extrusielijn met Siemens PLC-besturing en 100-3000 kg/h uitvoercapaciteit
| Uitvoercapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
|---|---|
| Hoofd elektrische onderdelen: | Siemens merk |
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
PLC-gestuurde dubbelwandige golfpijp-extrusielijn met een pijpdiameter van 32-1600 mm voor hoge productiviteit
| Hoofd elektrische onderdelen: | Siemens merk |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
| controlesysteem: | PLC-besturing |
Siemens PLC Gestuurde Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn voor 32-1600mm Pijpdiameter met Hoge Productiviteit
| Matrijzen hoofdmateriaal: | Hoog - het staal van de kwaliteitslegering |
|---|---|
| Afgewerkte producten: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
| Uitvoercapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32 mm-1600 mm binnendiameter, Siemens PLC-besturing en hoge productiviteit
| Productiecapaciteit: | 100-1000 kg/uur |
|---|---|
| Binnendiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Toepasselijke industrieën: | Productiefabriek |

