Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
PLC-gecontroleerde dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn voor hoge productiviteit met een pijplijndiameter van 32-1600 mm
| Toepassing van machine: | Productie van dubbelwandige gegolfde buizen |
|---|---|
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
| Uitvoercapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
PLC-gestuurde spiraalbuis extrusielijn met PP-buismateriaal en 100m rolwikkelmachine voor consistente buis
| Pijp maat: | 40-4000 mm |
|---|---|
| Snijmachine: | Stofvrij snijden |
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
Niet-stof snijdende kunststof pijpproductie extrusielijn uitgerust met waterkoelsysteem, instelbare flow, verbeterde pijp
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Semi-automatische tot volledig automatische opties Carbon Spiral Pipe Electrical Pipe Equipment voor industriële toepassingen en vloeistoftransportoplossingen
| Automatiseringsniveau: | Semi-automatische tot volledig automatische opties beschikbaar |
|---|---|
| Pijptype: | Eenwand of dubbelwand |
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
PLC-besturing Spiraalbuis Extrusie Lijn Handleiding Buis Grootte 40-4000mm en Buisvorm Met klantbehoeften Proef of tekening
| Materiaalsoort: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | Tot 10 ton per uur |
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
Semi-automatische tot volautomatische opties Spiraalbuisproductiemachine Ontworpen met door de klant aanpasbare buisvorm op basis van behoeften, monster of tekening
| Snijmachine: | Stofvrij snijden |
|---|---|
| andere naam: | Spiraalbuismachine |
| Windende machine: | 100m/rol |
PP-spiraalbuis-extrusielijn met inbegrip van 100 m rollen wikkelmachine en HDPE-buismateriaal voor industriële buizenoplossingen
| Automatiseringsniveau: | Semi-automatische tot volledig automatische opties beschikbaar |
|---|---|
| Pijpvorm: | met klantbehoeften monster of tekening |
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
Elektrische Pijpapparatuur Spiraalpijpproductielijn met Wikkelmachine 100m rol Geschikt voor Diverse Pijpmaten
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Pijpgrootte bereik: | 40-4000 mm |
| Koelsysteem: | Waterkoeling met instelbare stroom |
Enwandige spuitgietmachine voor spiraalbuizen, opties van semi-automatisch tot volautomatisch, buisvorm met monster of tekening
| Pijptype: | Eenwand of dubbelwand |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Buismateriaal: | HDPE, PP, PVC, etc. |
Niet-stof snijdende spiraalbuis extrusielijn met semi-automatische tot volledig automatische opties voor workflowbeheer
| Windende machine: | 100m/rol |
|---|---|
| Gietvorm: | elektrische leidingapparatuur |
| Productiecapaciteit: | Tot 10 ton per uur |

