Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
Spiraalbuis extrusielijn voor HDPE enkelwandige buizen productiemachines
| Gietvorm: | elektrische leidingapparatuur |
|---|---|
| Pijptype: | Eenwand of dubbelwand |
| Snijmachine: | Stofvrij snijden |
Gemeentelijke Techniek Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Siemens Schakelaar voor Hoge Productiviteit en 32-1600mm Pijpdiameter
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Type golfklopper: | Horizontaal |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met SIEMENS-motor voor een buisdiameter van 32-1600 mm en een capaciteit van 60-2000 kg/uur
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Type golfklopper: | Horizontaal |
| koelmethode: | Waterkoeltank |
Productielijn voor dubbelwandige gegolfde buizen met een capaciteit van 60-2000 kg/uur en een buisdiameter van 32-1600 mm voor automatische werking
| Type golfklopper: | Horizontaal |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
Horizontale 32-1600mm Pijpdiameter 60-2000kg/u Capaciteit Energiebesparende Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Type golfklopper: | Horizontaal |
32-1600 mm Pijpdiameter 60-2000 kg/h Capaciteit DWC Pipe Extrusion Line met geïntegreerd besturingssysteem
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Type golfklopper: | Horizontaal |
| koelmethode: | Waterkoeltank |
60-2000 kg/u Capaciteit 32-1600 mm Pijpdiameter Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Watertoevoer Tank
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| koelmethode: | Waterkoeltank |
| Type golfklopper: | Horizontaal |
Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met 32-1600mm Pijpdiameter 60-2000kg/u Capaciteit en Watertank
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| koelmethode: | Waterkoeltank |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32-1600 mm buisdiameter 60-2000 kg/uur capaciteit en PLC-systeem
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Type golfklopper: | Horizontaal |
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
32-1600 mm Pijpdiameter 60-2000 kg/u Capaciteit Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Type golfklopper: | Horizontaal |
| koelmethode: | Waterkoeltank |

