Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
De multischroef Golfhdpe Lijn van de Pijpuitdrijving Bimetaal
| Toepassing: | maak pijpen |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Multischroef |
| Schroefmateriaal: | 38CrMoAlA |
HDPE-buizen-extrusielijn 32-1600 mm Diameter 60-2000 kg/h Output
| Leveringsvoorwaarden: | FOB /CIF /CIF |
|---|---|
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
| Koelmethode: | Waterkoeling |
Volledig geautomatiseerde HDPE-pijpextrusielijn 60-2000 kg/u output
| Gebruik: | Plastic buis extrusielijn |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Volledig automatisering |
| Structuurvorm: | horizontaal |
Siemens PLC HDPE pijp extrusielijn 60-2000kg/u capaciteit
| Afgewerkte product: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
|---|---|
| PLC -systeem: | Siemens |
| Machinetestrapport: | Mits |
HDPE-buis-extrusielijn met Siemens PLC 32-1600 mm diameter
| PLC -systeem: | Siemens |
|---|---|
| Pijpdiameter (MM.): | 32-1600 mm |
| Schimmels: | Die koppen/ waterhuls/ schimmelblok |
200mm Diameter Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and Air or Water Cooling
| Buisdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Producttype: | PVC/PE -golfpijp extrusiemachinee |
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
Geautomatiseerde HDPE-pijpextrusielijn 32-1600mm diameter
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Type: | Standaardsnelheid en hoge snelheid |
| Koelmethode: | Waterkoeling |
HDPE-buizen-extrusielijn 32-1600 mm Diameter 60-2000 kg/uur Capaciteit
| Schimmels: | Die koppen/ waterhuls/ schimmelblok |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
| Pijpdiameter (MM.): | 32-1600 mm |
HDPE Pijpextrusielijn 60-2000kg/u met Siemens PLC
| Contactor: | Siemens |
|---|---|
| Specificatie: | ISO9001: 2008, CE |
| Machinetestrapport: | Mits |
SBG 300 DWC-Productielijn van de de Lijn de Duurzame Volledige Pijp van de Pijpuitdrijving
| Model: | SBG 300H |
|---|---|
| Productiesnelheid: | 200mm specificatie-4m/min |
| Vormblokken: | 36 paren |

