Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
16-1500mm Diameter Golfbuis Machine met Spiraalvormige Tandwiel Prestaties
| productsoort: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
|---|---|
| Toepassing: | Drainage, rioolwater, enz. |
| Schimmelmateriaal: | 40cr Gietwerk |
Dichtheid Polyethyleen PVC DWC Pijp Extrusielijn Met Concurrerende Prijs En Hoge Snelheid Vorming
| Voordeel: | Makkelijk te bedienen |
|---|---|
| Snelheid vormen: | 0,5-5 m/min |
| Geautomatiseerd: | Ja |
200-600 mm-HDPE Lijn Twee van de Pijpuitdrijving Extrudersco-extrusie
| Pijpidentiteitskaart: | 200 mm -600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33:1 |
| extruder: | SJ90/33 & SJ120/33 |
Kegelvormige tweeschroef-extruder DWC-buis-extrusielijn met hoge automatisering en loopvormblok
| Materiaal: | Polyethyleen met hoge dichtheid (HDPE) |
|---|---|
| Extruder: | Kegel tweeling-schroefextruder |
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs |
Aanpasbare Horizontale Structuur Kunststof Pijp Extrusielijn voor PE MPP PPR PERT Pijp met 10-120 gsm Instelbare Dichtheid
| Maximale capaciteit: | 60-2000 kg/uur |
|---|---|
| Andere naam: | Productielijn voor plastic buizen |
| Dikte: | 10-120 gsm verstelbaar |
Dual Wall Pipe Production Line with 500mm 1000mm Pipe Diameter Online Cut By Cutting Machine and High-Efficiency Cooling System
| Koeling manier: | Lucht of water |
|---|---|
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatisch |
| Structuur: | Horizontale Structuur |
Siemens HDPE pijp extrusielijn 500-2000 kg/u dubbelwandig gegolfd
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
PE/PP/PVC/EVA enige Muur Golfpijpproductielijn, de Plastic pp-Machine van het Pijplassen
| Naam van het product: | enige muur golfpijpmachines |
|---|---|
| Temperatuurregeling: | Temperatuursensor |
| Machinenaam: | golfpijp die machines maakt |
HDPE-buizen-extrusielijn met Siemens-controle 500-2000 kg/uur capaciteit
| Snijmachine: | Planetaire snijmachine |
|---|---|
| Buismateriaal: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Transportpakket: | exportpakket |
Plastic PE|Pp|HDPE van de de Pijpuitdrijving van pvc van het de Lijnwater van de het Gaslevering de Irrigatiepijp
| Toepassing: | Waterverwijdering |
|---|---|
| Geadviseerde grondstof: | nieuw materiaal voor pvc |
| Macht: | 380 V x 50 Herz x Fase 3 |

