Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
High Speed Production DWC Pipe Extrusion Line Eén schroef ontwerp
| Schroefontwerp: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Draad- en kabelpijplijn |
| Productie met hoge snelheid: | Laag energieverbruik |
300mm-1600mm Pipe Diameter Plastic Pipe Extrusion Line for Sewage or Water Supply and Electric Cable Conduits with Online Belling
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Buisdiameter: | 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm |
| Belangrijke functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische bediening |
High-Speed PVC Pipe Extrusion Line with Air or Water Cooling for Single/Double/Multi Wall Corrugated Pipe Production
| Controle concept: | PLC |
|---|---|
| Max. Lijnsnelheid: | 3-15m/min |
| Functies: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
PVC/HDPE dubbele van de de Pijpextruder van de Muurdrainage Buis Golf de Vervaardigingsinstallatie
| Type: | plastic pijpextruder |
|---|---|
| Assemblagestructuur: | Integrale Typeextruder |
| Uitlaat: | Trek de Uitlaat van ′ aan t |
PVC Pipe Extrusion Line with Online Belling Precision Flow Channel Design and Modular Design for Corrugated Pipe Production
| Type: | Standaard of aangepast |
|---|---|
| Gebruikt voor: | Plastic pijp maken |
| Pijpbereik: | 32-1600 mm |
Hoogproductieve golfpijpproductielijn met concurrerende prijs, energiebesparing en automatische bediening voor PVC/PE-extrusiemachine
| Producttype: | PVC/PE -golfpijpextrusiemachine |
|---|---|
| Sollicitatie: | Riolering, watervoorzieningssystemen, waterafvoerinfrastructuur, elektrische kabelgoten |
| Plastic grondstof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Productielijn elektrische kabelleiding Automatische PVC-buis-extrusielijn PVC / PE gegolfde buis-extrusie-machine
| De diameter van de buis: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Productielijn kenmerk: | Hoge productiviteit, concurrerende prijs, energiebesparing, automatische |
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
High Output PVC Corrugated Pipe Machine with Siemens PLC System and Max Output 200-2000KG/H for Efficient Production
| Verwerkingsprocedure: | Grondstofvoeding in schroefextruder, vormgeven in vormmachine, koeling van waterkoeltank, online ges |
|---|---|
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Productiecapaciteit: | 60-2000 kg/uur |
PVC / PE Golfbuis Extrusiemachine Maximaliseert Pijpproductie-efficiëntie
| Het eindproduct: | Drainagepijp, gemeententechniek, ondergrondse rioolpijp, elektriciteitskabelleiding |
|---|---|
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Verwerkingsprocedure: | Voeding van de grondstof in de schroefextruder, vormgeven in de vormmachine, waterkoeling in de koel |
High Capacity Plastic Pipe Extrusion Line for 300mm 800mm 1200mm PVC/PE/MPP/PA/HDPE Corrugated Pipe Production line
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie: | Pijpproductie |
| Producttype: | PVC/PE -golfpijp extrusiemachinee |

