Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ double wall corrugated pipe extrusion line ] bij elkaar passen 753 producten.
Dubbelwandige golfpijpextruder met hoge automatisering voor het produceren van HDPE DWC-pijpen
| Hoge automatisering: | Betrouwbaar hardlopen |
|---|---|
| Extruder: | Kegel tweeling-schroefextruder |
| Windertype: | Dubbel station of enkel station |
HUASU HDPE Pipe Extrusion Line 500-2000Kg/h Capaciteit 380V
| Temperature Control: | Siemens |
|---|---|
| Usage Of Pipe: | Sewage, Drainage, Water Disposal, Electrical Wire Pipe |
| Contactor: | Siemens |
DWC Pipe Extrusion Line with Online Belling High-Efficiency Cooling System and Precision Pressure Casting Process
| Windertype: | Dubbel station of enkel station |
|---|---|
| Afgewerkte product: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| Verwerkte grondstoffen van kunststof: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
HDPE Pijp Extrusielijn 32-1600mm Volledig Geautomatiseerde Waterkoeling
| Gebruik: | Plastic buis extrusielijn |
|---|---|
| Automatiseringsniveau: | Volledig automatisering |
| Type verwerking: | Extruderende machine |
32-1600 mm doorsnede gegolfde buismachine met dubbele wand gegolfde buis en stopcontact online
| Geïnstalleerd vermogen: | 520kw |
|---|---|
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
Eenvoudige schroef dubbelwandbuis-extruderingslijn van Siemens voor een soepel extruderproces
| Schroefontwerp: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Draad- en kabelpijplijn |
| Contactor: | Siemens |
Siemens Elektrische Componenten Golfpijpmachine Voor Max. Pijpdiameter 1600mm
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
|---|---|
| Hoofdelectrics: | Siemens/Schneider |
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |
Aanpasbare Siemens PLC-HDPE-buismachine voor drainage/afvoer/watertoevoer
| Materiaal voor waterhuls: | Hoogwaardig staal |
|---|---|
| Aangepast: | Aangepast |
| Schroefmateriaal: | 38CrMoALA |
22KW-160KW dubbele Muur Golf de Machines Enige Schroef Estruder van de Pijpproductie
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Enige Schroef Estruder |
| Merknaam: | HUASU |
Automatische pvc-van de de Lijn Dubbele Muur Golfpijp van de Pijpuitdrijving de Productiemachines
| Automatische Grade: | PLC |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Shandong, China (vasteland) |
| Merknaam: | HUASU |

