Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe making machine ] bij elkaar passen 712 producten.
16mm EVA HDPE de Lijnpijp van de Pijpuitdrijving met Blazende Plooiing
| Pijpdiameter: | 16mm1200mm |
|---|---|
| Type: | standaardsnelheid en hoge snelheid |
| Output: | hoog |
PP PE PVC Materialen Enkelwandige Golfpijp Productielijn Inclusief Siemens Schneider Hoofdelektronica Levert Output
| Materiaal: | HDPE (high-density polyethyleen) |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Enkele schroef |
| Machinegewicht: | 5-10 ton |
HDPE Lijn van de de Pijpuitdrijving van pvc de Enige Muur Golf
| Pijpdiameter: | 50200mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 |
| output: | 90-250 kg/u |
ID63mm Productielijn van de Waterkoelings18.5kw de Spiraalvormige Pijp
| Pijpidentiteitskaart: | 30-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | Sj-65/30 |
Aanpasbare PE-dubbelwand-gegolfde pijplextrusie-lijnmachine voor verschillende pijpmiddelen
| Aantal vormen: | 36/38 paren |
|---|---|
| Schroef.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Productieervaring: | 23 jaar |
Eénwandige golfdraadbuis-extrusielijn Volledig intermeshing-verbindingssysteem Rotary mold type Corrugator Computerized Control for Production
| aangepast: | aangepast |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Geautomatiseerd: | Geautomatiseerd |
Het vervoeren van Productielijn van de Gas37kw 180kg/H de Spiraalvormige Pijp
| Pijpidentiteitskaart: | 80-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | Sj-90/30 |
Dubbele wand golfdraad automatische HDPE Dwc-buismachine met Siemens elektrisch besturingssysteem
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Verwerkt kunststof: | PE |
| Structuur van het schroefkanaal: | Diep schroef |
PLC With Remote Control Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line Customized Corrugated Pipe Extrution Line Equipment for Production
| Controle: | PLC met afstandsbediening |
|---|---|
| Golfkartontype: | Type roterende mal |
| Koelmodus: | Waterkoeling |
Corrugator enkelwandige golfdraad extrusielijn met een enkele schroef en spanning 220-415V ontworpen voor consistente buis
| Materiaal: | HDPE (high-density polyethyleen) |
|---|---|
| Voedingsmodus: | Eén voeding |
| Schroef: | Enkele schroef |

