Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe making machine ] bij elkaar passen 712 producten.
HDPE-buis-extrusielijnmachine met WEG-motor Siemens Beide-motor voor PE-PP-HDPE-PVC-verwerkingsmateriaal selectie
| Spanning: | 380V/50Hz |
|---|---|
| Motor: | Siemens Beide/WEG |
| Temperatuurcontrole: | OMRON, SIEMENS |
Productielijn voor golfpijpen Extrusielijn Platform voor geautomatiseerde pijpvorming en procesbeheersing Eén invoer
| Behoort: | Extrusielijn |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| controlesysteem: | PLC-besturing |
Rotary Mould Type Gekrompen Pipe Extrusion Line Werkt bij Spanning 220-415V Ontworpen voor Pipe Productie en Duurzaamheid
| Behoort: | Extrusielijn |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Voedingsmodus: | Eén voeding |
PE pp van de de Pijpuitdrijving van pvc DWC Verklaarde Lijn 200mm 600mm Ce ISO9001
| Toepassing: | drijf golfpijp uit |
|---|---|
| De waaier van de pijpuitdrijving: | 200600mm |
| Meer specificatie: | Beschikbaar |
36/38 Paren gietbuizen met Siemens elektrische onderdelen en aanpasbaar ontwerp
| Extrudercapaciteit: | 250-1000 kg/uur |
|---|---|
| Typ van de extruder: | een enkel schroefextruder |
| Materialen voor buizen: | PE, PP, PVC |
PP / PE / PVC-materiaal Dubbele wand golfdraadbuis extrusielijn Automatisch
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Grondstoffen: | PP/PE/PVC |
| Capaciteit: | 100-2000 kg/uur |
PE / PP / PVC dubbelwandige gegolfde pijplextrusielijn met vacuümvormende technologie tot 1600 mm diameter
| productsoort: | Machinerie voor het bewerken van golvende buizen |
|---|---|
| Schimmelmateriaal: | 40cr Gietwerk |
| Toesteltype: | Spiraalvormig Toestel |
HDPE Dubbelwandige Golfbuis Extrusielijn met Volledig In elkaar Grijpend Systeem
| Temperatyre Contril: | Omron |
|---|---|
| Main Features: | High Efficiency, Stable Performance, Easy Operation |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
8m/Min de plastic Enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Pijpdiameter: | 5-160 mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 |
| Output: | 2-8m/min |
HDPE Solid Wall Pipe Machine Pipe Extrusion Line Omron Temperatuurcontrole
| Type schroef: | enkelvoudige schroef |
|---|---|
| Verwerkingsmateriaal: | PE PP HDPE PVC |
| Schroef Nr: | Eenvoudige of dubbele schroef |

