Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe making machine ] bij elkaar passen 712 producten.
Siemens Elektrische Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Waterkoeling en 100kg/u - 2000kg/u Productiecapaciteit
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
|---|---|
| Hoofd elektrische onderdelen: | Siemens merk |
| Assemblagestructuur: | Integral type extruder |
PLC-gestuurde dubbelwandige gegolfde buizen extrusielijn met 100-3000 kg/u output en 32-1600 mm buisdiameter
| Materialen: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| controlesysteem: | PLC-besturing |
| Uitvoercapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
Extruder van de de Muurupvc Golfpijp van 67kw 1480rpm de Dubbele
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp: | Single-screw of dubbele schroef is beschikbaar |
| De naverkoopdienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienst in het buitenland |
180kg/H PE de Spiraalvormige Extruder van de de Lijn Enige Schroef van de Pijpuitdrijving
| Naam: | De spiraalvormige Lijn van de Pijpuitdrijving |
|---|---|
| MOTOR: | 37 kW |
| Maximum output: | 180kg/h |
2-8m/Min Single Wall Corrugated Pipe-Productielijn Auto het Voeden Systeem
| Pijpdiameter: | 5-160 mm |
|---|---|
| Naam: | Enige Muur Golfpijpproductielijn |
| Output: | 2-8m/min |
Siemens HDPE dubbelwandgolfbuis-extrusielijn
| Corrugator Type: | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Op maat gemaakte extruderingslijn met een enkele wand, met een Siemens-omvormer en een PLC-afstandsbediening voor output
| Verlovingssysteem: | Volledig vermenging |
|---|---|
| Omvormer: | Siemens |
| Golfkartontype: | Type roterende mal |
Watervoorzienings260kg/h 75kw OD200mm PE de Lijn van de Pijpuitdrijving
| Pijp OD: | 75-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30:1 |
| Extruder: | SJ90/30 & SJ30/25 |
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32 mm-1600 mm buisdiameter, Siemens PLC-besturing en hoge productiviteit 100-3000 kg/uur voor gemeentelijke techniek
| Productiecapaciteit: | 100-3000 kg/uur |
|---|---|
| Afgewerkte producten: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| controlesysteem: | PLC-besturing |
PLC-besturing Dubbelwand golfdraadbuis-extrusielijn voor 32 mm-1600 mm buisdiameter met hoge productiviteit
| controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Afgewerkte producten: | Afvoerpijp, gemeentelijke engineering, ondergrondse rioleringspijp, elektrische kabelbuis |
| Productiecapaciteit: | 100-3000 kg/uur |

