Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ pvc pipe making machine ] bij elkaar passen 712 producten.
Dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met 32 mm-1600 mm binnendiameter, Siemens PLC-besturing en hoge productiviteit
| Productiecapaciteit: | 100-1000 kg/uur |
|---|---|
| Binnendiameter: | 32 mm-1600 mm |
| Toepasselijke industrieën: | Productiefabriek |
Hoge de Uitdrijvingslijn SBG300 van de Output Dubbele Muur Golfpijp
| Voorwaarde: | Nieuwe |
|---|---|
| Toepassing: | Pijp |
| Schroefontwerp: | Single-screw |
HDPE Dubbele Muur Golf de Lijn enige schroef van de Pijpuitdrijving
| Toepassing: | het maken van de plastic PE pp pijpen van pvc |
|---|---|
| Materiaal: | nieuw PE materiaal of gerecycleerd |
| Schroefontwerp: | enige svrew |
Pp-PE HDPE Machine van de de Plooiingspijp van de Hoge snelheids de Enige Muur voor Elektrische Pijp
| Extruder 1: | 55/30 |
|---|---|
| Macht 1: | 18,5 kW |
| Max. Outout 1: | 70 kg/u |
PE DWC de Lijn van de Pijpuitdrijving Alle Productielijnen die PE pp Golfpijpen maken
| Grondstof: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Extruder: | twee enige extruders |
| Controlesysteem: | PLC |
Professionele DWC Pipe Extrusion Line met 32-1600mm Pipe Diameter Range PLC Control System voor de productie van hoge productiviteit van dubbelwandige gegolfde buizen
| Transportpakket: | Filmpakket of woodcase -pakket |
|---|---|
| Temperatuurregelaar: | Temperatuursensor |
| Bereik van buisdiameter: | 32-1600 mm |
Automatische productielijn voor dubbelwandige golfbuizen met Siemens PLC-technologie en online bel
| Materialen: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Pijpbereik: | 16-1200mm |
| Contactor: | Siemens |
PP Golfbuis Productielijn 32-1600mm PLC Besturing
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
Computeriese besturing en matrijskopvormen voor aanpasbare extruderingslijnen voor golvende buizen
| Plastic machine: | Dubbele muur golfplant |
|---|---|
| Hoge automatisering: | Betrouwbaar hardlopen |
| Machinenaam: | Dubbele Muur Golfpijpextruder |
Water/luchtkoeling DWC Pipe Extrusion Line Speed Dubbelwand gegolfde pijp Productie met hoge snelheid vormende plastic pijp
| Materiaal: | Polyethyleen met hoge dichtheid (HDPE) |
|---|---|
| Hoge automatisering: | Betrouwbaar hardlopen |
| Pijpmaterialen: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

