Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ plastic pipe manufacturing machine ] bij elkaar passen 732 producten.
Het inpassen van de Enige Muur Golfpvc-Lijn van de Pijpuitdrijving
| Enige of dubbele Schroefextruder: | 1 reeks |
|---|---|
| Matrijs (met draadtussenvoegsel): | 1 reeks |
| Corrugator (geen blokken): | 1 reeks |
HDPE / PP dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn High Speed PLC Control
| Vormtyp: | Vacuüm |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge snelheid |
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |
100-1000kW Productievermogen Dubbelwandige Gegolfde Pijpmachine met PLC-besturing en Waterkoeling voor Aanpasbare Output
| Verwarmingstemperatuur: | 180-210°C |
|---|---|
| Elektrisch: | PLC-besturing |
| Productiekracht: | 100-1000 kW |
63-1600mm Hoge Snelheid Automatische Dubbelwandige Golfpijpmachine voor PVC Pijp Extrusielijn
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
|---|---|
| Min. buisdiameter: | 32-800 mm |
| Hoofdextruder: | kegel dubbele schroefextruder |
Siemens Inverter Dubbelwand Gekrompen Pipe Extrusie Lijn met Hardheid HV 940 en 38crmoai Schroef
| Elektrische onderdelen: | Siemens, Scheider, ABB enz. |
|---|---|
| Diepte van het nitrideren van vaten: | 00,7 mm |
| golfkarton: | 1 Set Corrugator |
Aanpasbare dubbelwandige golfpijp extrusielijn voor riolering 40cr gietvorm materiaal
| Toesteltype: | Spiraalvormig Toestel |
|---|---|
| Materialen: | PE/PP/PVC |
| Vormtyp: | Vacuüm |
Dubbele schroef dubbele wand gegolfde buis extrusie lijn met vacuümvorming en 20CrMnTi versnellingsmateriaal
| Schroefdiameter: | 32 mm-200 mm |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge snelheid |
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
Dubbelwandige golfpijpmachine met Siemens PLC voor 32-800mm kunststof extrusie bij 500-2000Kg/H
| Totaal vermogen: | 200-1000 kW |
|---|---|
| Min. buisdiameter: | 32-800 mm |
| Betalingsvoorwaarden: | LC, T/T |
Siemens Elektrische Componenten Golfpijpmachine Voor Max. Pijpdiameter 1600mm
| Vaten: | Hardheid van het vat HV>940 |
|---|---|
| Hoofdelectrics: | Siemens/Schneider |
| Maximale buisdiameter: | 1600 mm |
Machines voor het vervaardigen van eenvoudige en dubbelwandige golfbuizen
| Specificatie: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Schroef met loop: | Hardheid van de schroef HV>740 |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |

