Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ plastic pipe manufacturing machine ] bij elkaar passen 732 producten.
Siemens HDPE pijp extrusielijn 500-2000 kg/u dubbelwandig gegolfd
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
Plastic Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Siemens Main Motor and 35-55 Working Days Lead Time
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Contactor: | Siemens |
| Materiaal: | Plastic |
Automatische dubbele wand gegolfde pijplextrusielijn met ISO- en CE-certificering en waterkoelsysteem
| ControlSystem: | PLC -besturingssysteem |
|---|---|
| Type golfklopper: | Verticaal of horizontaal |
| Versnellingsmateriaal: | 20crmnti |
Dubbele wand gegolfde buis extrusielijn met 48 malen hoeveelheid en Siemens PLC-controle voor een hoge efficiëntie productie
| Aangepast: | Aangepast |
|---|---|
| Quantiy vorm: | 48 |
| MachineLength: | Ongeveer 15-20 meter |
Watervoorzienings600kg/h OD 200mm HDPE de Lijn van de Pijpuitdrijving
| Extruder: | SJ 120/30 |
|---|---|
| Extruder om te merken: | SJ 30/25 |
| Lijnsnelheid: | Hoge Productiesnelheid |
PLC 110mm de Uitdrijvingslijn van de Diameterpvc Golfpijp
| Verwerkt plastiek: | PE PP PVC |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding: | 33:1 |
| Toepassing: | maak plastic pijp voor drainagepijp |
125mm Polyethyleen de Duidelijke HDPE Lijn van de Pijpuitdrijving
| Pijpdiameter: | 110/125/140/160/180/200/225/250/355/400 |
|---|---|
| Andere diameter: | Beschikbaar |
| totale macht: | 132Kw |
PE/PP/PVC de enige Muur Golflijn van de Pijpuitdrijving
| Pijplengte: | 6m of zonodig |
|---|---|
| Pijpdiameter: | 12mm - 1200mm |
| Materiaal: | PE PP PVC |
Automatische DWC-pijnextrusielijn met Siemens PLC en hoge snelheid voor PVC PE MPP PA HDPE
| Materialen: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Uitbreidingsstand: | Klokken-op-lijn, dubbelwand Socket Joint |
| Meer soorten: | Hoge snelheid beschikbaar |
DWC Pipe Extrusion Line met Siemens PLC-technologie voor 16-1200mm Pipe Range en Online Belling
| Contactor: | Siemens |
|---|---|
| Meer soorten: | Hoge snelheid beschikbaar |
| Pijpbereik: | 16-1200mm |

