Alle producten
-
de dubbele muur golflijn van de pijpuitdrijving
-
Enkelwandige ribbelbuis extrusielijn
-
HDPE pijp extrusielijn
-
DWC-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
Pp-de Lijn van de Pijpuitdrijving
-
PVC pijp extrusielijn
-
de spiraalvormige lijn van de pijpuitdrijving
-
De Lijn van de de Pijpuitdrijving van de kabelbescherming
-
Kunststof buis extrusielijn
Contactpersoon :
Sisi Zhao
Telefoonnummer :
+86-13853290988
zoekwoorden [ plastic pipe manufacturing machine ] bij elkaar passen 732 producten.
DWC Pijpextrusielijn met 32-1600mm Pijpdiameter, 0.5-5m/min Productiesnelheid en 60-2000kg/u Capaciteit voor PVC/PE/MPP/PA/HDPE Plastic Grondstof
| Producttype: | Dubbele muur golflijn |
|---|---|
| Koeltype: | Luchtkoeling en waterkoeling |
| Verwerkingsprocedure: | Grondstoftoevoer → Schroefextrusie → Vormen → Waterkoeling → Snijden |
Siemens Elektrische Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Waterkoeling en 100kg/u - 2000kg/u Productiecapaciteit
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
|---|---|
| Hoofd elektrische onderdelen: | Siemens merk |
| Assemblagestructuur: | Integral type extruder |
PLC Besturing Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn met Energiebesparing en Hoge Productiviteit
| Pijpdiameter: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100kg/u - 2000kg/u |
| Uitbreidingsstand: | Bellen op de lijn |
32-1600 mm Pijpdiameter 60-2000 kg/u Capaciteit Dubbelwandige Golfpijp Extrusielijn
| Pijpdiameterbereik: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Type golfklopper: | Horizontaal |
| koelmethode: | Waterkoeltank |
15Kg/H kies de Laag Golflijn van de Pijpuitdrijving uit
| Pijpdiameter: | 4.59mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ45/30 |
| Capaciteit: | 8-15Kg/h |
250kg/H de kegel Tweelinglijn van de de Pijpuitdrijving van Schroefpvc
| Productielijn: | SJZ65/132+GF160 |
|---|---|
| Voeding: | 380V, 50Hz, driefasen of aangepast |
| Extruder: | SJZ65/132 |
Dubbelwandige golfbuis extrusielijn met PLC-besturingssysteem en waterkoeling voor 1600 mm maximale buisdiameter
| Producttype: | Linies voor het uitstoten van golvende buizen |
|---|---|
| Grondstof: | Hdpe/PE,PP,PVC,PA,EVA,PVDF granulaat, nieuw of gerecycled |
| Sollicitatie: | drainage van afvalwateren met een dubbele/eenwijde golfpijp, water/gasleiding |
High Speed Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line met 20CrMnTi-versnellingsmateriaal en PLC-besturingssysteem
| Geautomatiseerde: | Geautomatiseerde |
|---|---|
| Gereedschapsmateriaal: | 20CrMnTi |
| Verwerkt kunststof: | HDPE/PP |
Geautomatiseerde hogedichtheid dubbelwandige golfpijpmachines met waterkoeling voor efficiënte productie
| Hoofdelektrisch: | Siemens / ABB |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Productielijn voor golfbuizen |
| Voorwaarde: | Nieuw |
PLC Controleod250mm 75kw 450kg/H Hdpe Pijpextruder
| Pijp OD: | 75250mm |
|---|---|
| L: D: | 33:1 |
| Extruder: | SJ90/33 & SJ30/25 |

